Ik ben helemaal weg van een bepaalde katten rassen zoals de Main Coon, Noorse Boskat, Ragdolls en alles wat in dat genre katten valt. Mooie lange haren en ga zo maar door. Ik heb zelf gewoon een europese korthaar. Ik woon nog bij mijn ouders thuis maar zou later zoooo graag zo'n raskat hebben. Nu hoor en zie ik vaak van mensen die zo'n kan hebben, dat zij hun tuin afschermen en de katten niet los op de straat laten lopen. Dit in verband met meenemen/stelen van deze dure raskatten.
Weet natuurlijk niet in wat voor huis ik later woon, maar mijn katten binnenhouden of mijn tuin afschermen? Dat zie ik niet zo zitten denk ik. Ook het beestje binnenhouden is tegen mijn natuur in.
Nu is mijn vraag aan mensen die hier ervaring mee hebben; laten jullie deze raskatten wel gewoon buiten op straat lopen?
Ben hier zo eens nieuwsgierig naar. Ik hoop wat te horen
