konijn laat haar oren hangen

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
miekelover
Berichten: 6159
Geregistreerd: 14-11-03

konijn laat haar oren hangen

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 28-10-08 19:47

hoi

mijn konijn heeft van zich zelf recht op staande oren. Maar de laatste tijd laat ze haar oren hangen
Net als een hangoor konijn. Ze krabt niet aan het oren dus denk niet dat er iets in haar oren zit. Ze is pasgeleden helemaal nagekeken bij de DA met de enting. Ik zou niet weten wat het zou kunnen zijn. Jullie wel

Natasja__

Berichten: 1281
Geregistreerd: 22-05-08
Woonplaats: Hier en daar

Re: konijn laat haar oren hangen

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-10-08 19:48

Hoe oud is je konijn?

Nettieejj

Berichten: 1845
Geregistreerd: 19-09-06
Woonplaats: Eindhoven

Re: konijn laat haar oren hangen

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-10-08 19:49

Hoe oud is het konijn? mijn konijnjte bgeon na 3 maanden zijn oren pas te laten hangen, en hy is wel eenhangoor konijn!

Natasja__

Berichten: 1281
Geregistreerd: 22-05-08
Woonplaats: Hier en daar

Re: konijn laat haar oren hangen

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-10-08 19:50

Ja, dat had ik ook met mijn konijn, Nettiejj.
Alleen bij die van mij waren ze pas bij 5/6 maanden gaan hangen.

Anoniem

Re: konijn laat haar oren hangen

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-10-08 19:52

Idd, hoe oud is ze? Bij mijn konijn kwam het ook pas later.. Maar als je zegt dat het geen hangoor is zou ik het niet weten. Nog een keer naar de DA? Konijnen kunnen snel iets hebben van de een op de andere dag. Eet en keutelt ze wel en is ze actief?

Anoniem

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-10-08 19:53

A
Laatst bijgewerkt door Anoniem op 08-07-23 15:38, in het totaal 1 keer bewerkt

miekelover
Berichten: 6159
Geregistreerd: 14-11-03

Re: konijn laat haar oren hangen

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 28-10-08 21:46

mijn konijn is volgens mij 4 jaar. Haar oren zijn harstikke schoon. Ze is levendig eet en drinkt goed en heeft goede ontlasting. Worden allemaal 2x per jaar geent. De ene keer staan haar oren recht over eind. De andere keer staat het ene oor omhoog en de andere hangt. En de andere keer hangen beide oren. Maar als er iets in moet zitten lijk mij dat ze er jeuk aan heen

Faniek

Berichten: 16247
Geregistreerd: 21-07-02
Woonplaats: De Blesse

Re: konijn laat haar oren hangen

Link naar dit bericht Geplaatst: 29-10-08 23:12

Kan ooronsteking zijn, maar ook goed E.cuniculli. Daarvoor kunnen ze prima levendig zijn en goed eten, maar er moet wel wat aangedaan worden. Even naar de dierenarts, want bij ooronsteking zie je ze lang niet altijd krabben.