Het kost je energie om je erin te verdiepen, tijd om dagelijks te voeren en een eenmalige aanschaf van een vriezer, dus daar moet je dan zin in hebben

Maar als je een beetje ervaren raakt kun je voor vier honden makkelijk een stuk goedkoper uit zijn dan met (goede) kvv + daarbij het voordeel van zicht hebben op wat je voert en problemen met allergieën kunnen oplossen/voorkomen.
Mocht je interesse hebben raad ik je aan wat info op te zoeken op Barfplaats.