Weekendje weg voor 11 personen.

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
maudy

Berichten: 1309
Geregistreerd: 04-11-02
Woonplaats: Akersloot

Weekendje weg voor 11 personen.

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 04-08-08 20:12

Wij willen graag met de familie een weekendje weg, eind oktober. We zijn met 9 volwassenen en 2 jonge, maar makkelijk te vermaken kinderen.

Wie weet een leuke accomodatie, bungalow, boerderij, vakantiehuisje, hotel...?

Ik heb uiteraard gezocht op weekendjeweg.nl en dat soort sites, maar dat is niet helemaal wat we zoeken. Over het algemeen zijn dat hotelaanbiedingen. Dat zou een optie zijn, bij gebrek aan beter, maar ik vind het leuker om persoonlijke meningen te horen van mensen die er zijn geweest, zelf een accomodatie hebben, of er vlak bij in de buurt wonen. Omgeving maakt niet zo heel veel uit, maar ik moet zeggen dat we regelmatig in Drenthe komen, dus die omgeving kennen we wel. Voor de rest: bosrijk of midden in de stad, alle ideeen zijn welkom!

Ik ben benieuwd!

bonney4evver

Berichten: 7463
Geregistreerd: 23-03-03

Re: Weekendje weg voor 11 personen.

Link naar dit bericht Geplaatst: 08-08-08 21:37

weerterbergen Lachen
Heel leuk park, zwembad erbij enzo, er tegenover zit een leuke kinderboerderij met manege , en ze hebben er van die huisjes voor 10 15 en 20 personen. Het zit in een natuurgebied en weert 9 noordbrabant ) is ook een ontzettend leuk stadje.
Ik ga er al me hele leven naar toe en ben nu 20 Haha!
Voor vragen mag je me altijd pben Lachen

Silence

Berichten: 25599
Geregistreerd: 04-03-06
Woonplaats: Ikke in Maarheeze, Silence en Jimmy in Gastel.

Re: Weekendje weg voor 11 personen.

Link naar dit bericht Geplaatst: 08-08-08 21:38

Die wilde ik ook net aanraden. Ik werk daar, dus als je mee wilt weten over het park, dan stuur je maar een berichtje Knipoog
We hebben ook grote huizen, waar jullie makkelijk allemaal samen in kunnen.

vivalavida_

Berichten: 433
Geregistreerd: 23-05-06

Re: Weekendje weg voor 11 personen.

Link naar dit bericht Geplaatst: 13-08-08 18:28

is een vakantie met een boot (12pers geen vaarbewijs nodig) ook een optie? (ookal moet ik wel zeggen dat in oktober niet de mooiste periode is om te gaan varen)

Yorghos

Berichten: 10942
Geregistreerd: 10-12-01
Woonplaats: Tilburg

Re: Weekendje weg voor 11 personen.

Link naar dit bericht Geplaatst: 13-08-08 18:32

Herberg De Brand in Udenhout (N. Brabant) misschien?
Mooie accomodatie, netjes verzorgd, leuke mensen en in de omgeving genoeg gelegenheid tot aktiviteit in de natuur of in de stad (Tilburg, Eindhoven).
http://www.herbergdebrand.nl

maudy

Berichten: 1309
Geregistreerd: 04-11-02
Woonplaats: Akersloot

Re: Weekendje weg voor 11 personen.

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 15-08-08 23:55

Dank jullie wel voor de antwoorden, ik ga eens googlen en kijken op de sites!