mbkaatje schreef:Klinkt goed! Nooit van gehoord trouwens. Was het ook nog een beetje betaalbaar?
We zitten trouwens wel lekker te praten over Ierland, maar de ts laat niets meer van zich horen. Misschien is ze op vakantie hoor.
Was zeker betaalbaar, weet niet precies meer hoe duur, denk rond de 400 euro. (Of misschien duurder of goedkoper? Ik ben het een beetje kwijt, haha!). Maar in iedergeval kreeg je zeker waar voor je geld, alles zat er bij inbegrepen, overnachtingen, entree, vliegreis.
In de reisgids waar we het vonden werd het aangegeven als een jongerenreis. Maar dat was uiteindelijk niet zo
Op Paddywagons eigen site staat er dan ook niets over. Wij waren de jongste deelnemers, en het waren veelal mensen van rond de 25/30 jaar. En er zaten zelfs nog wat oudere Amerikaanse vrouwen bij van rond de 50/60. Welke dan ook in B&B verbleven inplaats van hostels. Maar maakte niets uit, we hebben ons prima vermaakt, vooral met twee Australische jongens van 26 jaar.
Mbkaatje, jij hebt dus ook een Ier te pakken?
Mijn vriend is half-Iers, prachtig rossig haar, Ierse vader met een heerlijk accent, had het niet beter kunnen treffen met mijn Ierse mannetje