Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
GamblersCup schreef:Ik heb een dik boek met meer dan 2000 B&B's door heel Groot Britannie. Die heb ik gekregen toen ik een keer B&B vouchers besteld had bij een reisbureau.
Hierin staan B&B's, guesthouses en farmhouses, van grote tot kleine B&B's met 1 kamer bij iemand thuis bijvoorbeeld. Hierin staan de B&B's per regio en per plaats.
Ik gebruik geen vouchers meer, maar gebruik dit boek wel door gewoon zelf te reserveren bij die B&B's. Meestal nog goedkoper uit ook, bij de kleine.
Ik informeer dan gewoon bij de B&B die ik reserveer (vooraf dus, via de telefoon) of er in de buurt paard gereden kan worden. Zo ben ik al op heel wat kleine stallen geweest, zelf bij mensen die dan prive met je gaan rijden (op hun eigen paarden). De mooiste ritten zijn dat!
Ok, en een keer op een wat grotere stal, een rit met 10 personen door het Dartmoor park.... nooit meer. Ervaren, onervaren, alles bijelkaar, met een jong meisje als leiding. Vond ik best gevaarlijk en als ervaren persoon wordt je toch afgeremd.
GamblersCup schreef:Hoezo laat? Ga je morgen op de boot?![]()
Misschien hebben ze m wel gewoon bij het reisbureau liggen en kun je het gewoon afhalen?