Vrijwilligerswerk in het buitenland.

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
_Zoetje

Berichten: 279
Geregistreerd: 27-10-06
Woonplaats: Zwijndrecht.

Vrijwilligerswerk in het buitenland.

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 06-06-07 19:17

Ik wil graag wanneer ik mijn diploma heb (volgendjaar) voor een tijd naar het buitenland gaan, naar Afrika bijvoorbeeld, om mensen daar te helpen die daar wonen.
Dat lijkt me zo geweldig, maar nu was mijn vraag: Zijn er bokkers die dit gedaan hebben of willen en die misschien wel mee willen? Pb anders!

_Zoetje

Berichten: 279
Geregistreerd: 27-10-06
Woonplaats: Zwijndrecht.

Re: Vrijwilligerswerk in het buitenland.

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 06-06-07 19:33

Niemandd ?

Babeth

Berichten: 9333
Geregistreerd: 18-06-04
Woonplaats: Jupiter, FL, USA

Re: Vrijwilligerswerk in het buitenland.

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-06-07 20:33

Ik ga in 2009 of 2010 3 maanden ontwikkelingshulp in Thailand doen. Knipoog

Myrz

Berichten: 1454
Geregistreerd: 07-11-03
Woonplaats: Haarlem

Re: Vrijwilligerswerk in het buitenland.

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-06-07 23:22

ik wou dit jaar gaan, maar ben pas 17 Boos!

Axel_Clauw

Berichten: 3664
Geregistreerd: 12-01-04
Woonplaats: Heerhugowaard

Re: Vrijwilligerswerk in het buitenland.

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-06-07 23:28

T lijkt mij geweldig om te doen!

dutchy_

Berichten: 4304
Geregistreerd: 04-05-02
Woonplaats: Breda

Re: Vrijwilligerswerk in het buitenland.

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-06-07 23:35

Ik wil volgend jaar voor een half jaar naar Brazilië. Maar dan van school uit.

Dit jaar ben ik naar Oostenrijk geweest voor een half jaar om skiles te geven, was wel geen vrijwilligerswerk, maar het was echt super, had de tijd van mijn leven en wil dit zeker nog een keer meemaken.

Lorenz1234
Berichten: 334
Geregistreerd: 08-10-06
Woonplaats: Amsterdam

Re: Vrijwilligerswerk in het buitenland.

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-06-07 23:57

Ik heb een tijdje vrijwilligerswerk gedaan (engels les gegeven aan kinderen) in Costa Rica.

NTuinenburg
Berichten: 1502
Geregistreerd: 05-11-04
Woonplaats: Den Haag

Re: Vrijwilligerswerk in het buitenland.

Link naar dit bericht Geplaatst: 07-06-07 00:58

Mij lijkt het ook super!
Ik word volgende maand 18, en zou zeker binnen een jaar graag een tijdje ontwikkelingshulp gaan doen! Lachen
Al zou ik dan liever met een groep/meerdere mensen gaan.
Lang of plek maakt me weinig uit (zover mogelijk is natuurlijk wel heel gaaf! Knipoog ) Zolang ik maar kan helpen ergens..

Stephanie9

Berichten: 461
Geregistreerd: 24-05-06
Woonplaats: Wassenaar

Re: Vrijwilligerswerk in het buitenland.

Link naar dit bericht Geplaatst: 07-06-07 08:13

Eind juli a.s. ga ik voor een paar maanden/ jaar naar Zuid Afrika om daar vrijwilligerswerk te doen.

Het grootste probleem daar is AIDS dus daar zal ik me dan ook voornamelijk mee bezig houden denk ik. Die zieke (zwarte) bevolking helpen en voorlichten.

Heb mijn paard verkocht en mijn baan opgezegd.

Ben nou wel een beetje nerveus aan het worden hoor!!

Nathalie1981

Berichten: 4219
Geregistreerd: 13-12-02
Woonplaats: Apeldoorn

Re: Vrijwilligerswerk in het buitenland.

Link naar dit bericht Geplaatst: 07-06-07 08:38

Mijn schoonzusje gaat eind deze maand vrijwilligerswerk in het buitenland doen. Ik dacht in Afrika (weet ik niet zeker hoor). Ze gaat daar helpen in een kindertehuis en nog meer dingen dacht ik.

nienke1208

Berichten: 2140
Geregistreerd: 23-10-04
Woonplaats: Zuid-Holland

Re: Vrijwilligerswerk in het buitenland.

Link naar dit bericht Geplaatst: 07-06-07 13:22

Ik ga volgend jaar vrijwilligerswerk doen in Ghana.
Waar ik terecht kom weet ik pas vlak voor dat ik weg ga, maar ik hoop dat ik geplaatst wordt in het ziekenhuis.

Tatiane

Berichten: 3485
Geregistreerd: 17-04-06
Woonplaats: Leopoldsburg

Re: Vrijwilligerswerk in het buitenland.

Link naar dit bericht Geplaatst: 07-06-07 13:29

Ik ga dit jaar voor de tweede keer mee met bouworde (www.bouworde.be). Prachtig, leuk om te doen.. Is wel maar voor 3/4weken.
De broer van mijn beste vriendin heeft zelf een project opgezet in Afrika (Rwanda). (www.ststst.tk) Is enorm veel tijd in gekropen, maar ze hebben hun doel wel bereikt. Het project wordt nu elk jaar verdergezet door een hoop enthousiastelingen.

Tatiane

Berichten: 3485
Geregistreerd: 17-04-06
Woonplaats: Leopoldsburg

Re: Vrijwilligerswerk in het buitenland.

Link naar dit bericht Geplaatst: 07-06-07 13:38

@TS: Ik zie dat je nog maar 15 bent. Er zijn heel veel organisaties die verwachten dat je minstens 18 bent voordat je meekan, zeker voor Afrika (vb bij bouworde moet je minstens 21 zijn als je buiten Europa wil gaan, VIA is net hetzelfde.. 18 voor europa, 21 voor verder. )

_Zoetje

Berichten: 279
Geregistreerd: 27-10-06
Woonplaats: Zwijndrecht.

Re: Vrijwilligerswerk in het buitenland.

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 09-06-07 09:55

Ik ben 16, sommige instanties kan het ook al als je 16 ben.

Maartje_M

Berichten: 10125
Geregistreerd: 09-04-07
Woonplaats: Aarle-Rixtel

Re: Vrijwilligerswerk in het buitenland.

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-06-07 09:59

Een vriendin van mij is na haar eindexamen een half jaar naar Griekenland gegaan voor vrijwilligerswerk en daarna heeft ze nog 2 maanden in Guatamala gezeten.
Volgens mij was het toen nog best een heel gedoe, omdat ze pas net 18 was en een meisje. In sommige gebieden kon dat nogal problemen geven.

RelarDevi
Berichten: 26954
Geregistreerd: 23-12-03

Re: Vrijwilligerswerk in het buitenland.

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-06-07 21:17

Mijn vriendin zit nu voor 2 maanden in Brazillie. Ze helpt straatkinderen (dove straatkinderen) en ze heeft het daar enorm naar haar zin Knipoog

astridastrid

Berichten: 5828
Geregistreerd: 08-04-02
Woonplaats: Warmond

Re: Vrijwilligerswerk in het buitenland.

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-06-07 13:28

Ik hou het even in de gaten, ik wil graag in mijn vakantie een dergelijk project doen. Ik ken wel al www.bouworde.nl maar voel me niet echt een "Bob de Bouwer".

_Zoetje

Berichten: 279
Geregistreerd: 27-10-06
Woonplaats: Zwijndrecht.

Re: Vrijwilligerswerk in het buitenland.

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 15-06-07 19:35

Ik wil het echt heel graag, en docenten van mijn school zeiden ook dat het soms kon vanaf 16jaar.

Tellie

Berichten: 16944
Geregistreerd: 07-11-04

Re: Vrijwilligerswerk in het buitenland.

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-06-07 19:38

Ik wil dit ook heel graag doen, maar ik moet eerst m'n opleiding afmaken. Ben van plan 6 maanden naar een land te gaan en te gaan werken.

Tatiane

Berichten: 3485
Geregistreerd: 17-04-06
Woonplaats: Leopoldsburg

Re: Vrijwilligerswerk in het buitenland.

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-06-07 20:58

astridastrid schreef:
Ik hou het even in de gaten, ik wil graag in mijn vakantie een dergelijk project doen. Ik ken wel al http://www.bouworde.nl maar voel me niet echt een "Bob de Bouwer".


Ik weet niet of de gehele organisatie van bouworde hetzelfde is in Nederland als in België, maar bij ons zijn er zeker ook een heel aantal sociale kampen bij hoor (zoals in Marokko, is een sociaal project waar je helpt bij de begeleiding van blinde weeskindjes. Of Bulgarije, is wel werken maar dan samen met de gehandicapte kinderen van het kindertehuis. Portugal is ook wijk- en buurtwerking,...). Of je moet eens zoeken achter het bouwkamp in Niezcowice, in Polen. Hier ben ik vorig jaar geweest, is een plaats waar ze mishandelde en verwaarloosde paarden en andere dieren (katten, honden, varken, koeien, hertje, klein everzwijntje,..) opvangen. Echt dik de moeite. http://www.tara.abc.pl (bekijk ook eens de poolse of duitse versie, hun "nieuws" wordt hier bijgehouden met redelijk veel foto's bij)Misschien dat zoiets je wel kan boeien? Bouwkamp kan meer zijn dan alleen bouwen hoor Knipoog, het is niet dat je daar 'werkvolk' bent en niet meer.. Zeker als je in kindertehuizen, weeshuizen of opvangtehuizen terechtkomt is dat niet het geval en is het contact met de plaatselijke mensen heel erg tof.

Maargoed Haha!, ik ben dan wel weer gebeten door het bouwordevirus..

Malibu_
Berichten: 1392
Geregistreerd: 13-10-05
Woonplaats: Oud-Vossemeer

Re: Vrijwilligerswerk in het buitenland.

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-06-07 21:00

Ik wil graag met stage naar het buitenland

Tellie

Berichten: 16944
Geregistreerd: 07-11-04

Re: Vrijwilligerswerk in het buitenland.

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-06-07 23:22


Karl66

Berichten: 29942
Geregistreerd: 06-08-05
Woonplaats: Emmen

Re: Vrijwilligerswerk in het buitenland.

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-06-07 23:33

[LZP] > [BI]

elcke
Berichten: 746
Geregistreerd: 18-12-06

Re: Vrijwilligerswerk in het buitenland.

Link naar dit bericht Geplaatst: 16-06-07 14:52

ik ben afgestudeerd in suriname echt super land en aanrader voor stage of vrijwilligerswerk. In september ga ik 2 maanden naar tanzania vrijwilligerswerk en backpacken

angelke

Berichten: 5137
Geregistreerd: 28-04-02
Woonplaats: Brasschaat (België)

Re: Vrijwilligerswerk in het buitenland.

Link naar dit bericht Geplaatst: 16-06-07 22:38

Ik vertrek eind augustus voor een jaar naar Bolivia waar ik tewerkgesteld wordt als vrijwilliger. Dit is via de organisatie VIAvzw. Dit is wel een Belgische organisatie, maar ook Nederland zal een vertakking van de overkoepelende organisatie ICYE hebben.
De organisatie verloopt tot nu toe heel goed en ik denk dat ik er een fantastisch jaar ga hebben.