Amerika binnen 2 weken: laatste tips?

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Misja

Berichten: 3317
Geregistreerd: 12-10-02

Amerika binnen 2 weken: laatste tips?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 25-02-07 22:43

Ik vlieg over 2 weken naar de USA (vlieg binnen op NY, van daaruit na paar dagen doorreizen). Ik heb zo'n gevoel dat ik alles wel geregeld heb nu.. Maar toch.. ben ik erg benieuwd naar de echte do's en must-have's.. Er zijn vast nog dingen die ik vergeten ben: Dus mensen nog tips / trucs?
Ik zie ze graag tegemoet! Vork Dank je! Haha!

Keukenkast
Berichten: 3150
Geregistreerd: 26-12-04

Re: Amerika binnen 2 weken: laatste tips?

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-02-07 19:44

Je bedoelt van wat je moet regelen? Of wat je écht gezien moet hebben? In NY moet je in elk geval The Statue of Liberty gezien hebben!!

Hm, verder kun je op Schiphol al dollars pinnen bij een ABN Amro, dat vond ik zelf wel handig.. Neem geen vloeibare dingen in je handbagege mee als je het niet echt nodig hebt. Mocht je dat wel doen, dan niet meer dan 15 ml geloof ik (check anders even folder van reisbureau of kijk op internet), een wereldstekker is ook handig om mee te nemen. Tsja, en een creditcard? Weet niet of je die al hebt, maar dat is wel aan te raden..

Verder zou ik het zo één, twee, drie niet weten, maar als me nog iets te binnen schiet! Lachen