Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

maar de mensen en het hele afrika gebeuren doen gewoon iets met je! ik hoop ooit terug te kunnen gaan, heb het ook best even moeilijk gehad toen we weer terug waren..

Iemand nog meer tips of must-sees? saroanda schreef:Je vaccinaties halen en je malariapillen goed slikken!


Miryamk schreef:Wij hebben geen mug gezien in Gambia!! Ik ben echt heel erg jaloers op je!! Als je aankomt moet je niet raar opkijken, de dingen gaan een beetje apart op het vliegveld! Ze zijn erg trots op hun uniformen, ik had echt zoiets van : waar ben ik nou beland?? Een goede tip, neem oude kleren mee die je kan achterlaten voor het hotelpersoneel, en laat je deo en douchespullen achter daar zijn ze heel blij mee! En dan hoef je niet zoveel mee terug te nemen! Laat je even weten hoe je het gehad hebt? Ik ben zó jaloers!



Miryamk schreef:Wij hebben geen mug gezien in Gambia!! Ik ben echt heel erg jaloers op je!! Als je aankomt moet je niet raar opkijken, de dingen gaan een beetje apart op het vliegveld! Ze zijn erg trots op hun uniformen, ik had echt zoiets van : waar ben ik nou beland??

Wij zijn midden in de nacht geland en die dag ervoor had het geregend het was er dus heel erg benauwd. Maar vooral de douanebeambten moest ik even aan wennen. ( ik was hiervoor nooit verder dan Oostenrijk geweest, misschien scheelt dat ook wel
)