Aankomend jaar: Australie

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Megan_
Berichten: 6725
Geregistreerd: 17-08-03
Woonplaats: Zoetermeer

Aankomend jaar: Australie

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 31-08-05 12:10

Heeeey..

Ik ben waarschijnlijk de enige, maar ik ben nu al bezig met mijn vakantie voor volgend jaar. Dat wordt namelijk Australie.

ik ga samen met mijn vriend en tot nu toe is de planning om 3weken te gaan. Als hij langer vrij kan krijgen dan gaan we langer. Hij moet voor 3weken sowieso 4weken vrij hebben ivm Jetlag.

We willen omstreeks Juni gaan, en dan vliegen met Malaysia Airlines. Hebben jullie hier ervaring mee? Ze staan in de reisgidsen goed aangeschreven en hebben al 4jaar achtereenvolgend de Best Cabbin Staff- Award gewonnen.

De heen weg is Amsterdam- Brisbane, en onderweg willen we een stopover van 2nachten maken in Kuala Lumpur (Maleisie). Totdaar is 12 uur vliegen en dan van daar naar Australie is nog eens 10u.

Dan verblijven we bij Familie van mij in Raleigh. Dat is aan de kust dichtbij Coffs Harbour. (Dit alles ligt in New South Wales). Hier willen we dan 2weken blijven, en daarna een binnenlandse vlucht van Brisbane naar Sydney. En dan in Sydney willen we een weekje een hotelletje boeken en wat excursies doen. Mij lijkt een excursie naar de Blue Mountains en het Natural Park erg gaaf. Verder is er ook een Sydney Highlights tour. Hebben jullie hier ervaring mee?

Daarna zijn er 3weken verstreken en vliegen we in 1x door van Sydney naar Amsterdam. Hopelijk kan ik beetje slapen in het vliegtuig.. Ik haar lang reizen Maar heb het voor de vakantie wel over

Nog meer mensen die aankomend jaar die kant op gaan? Of mensen die tips voor mij hebben?

Groetjes Megan (Kan nu al niet meer wachten )

vikki

Berichten: 14320
Geregistreerd: 21-02-01

Re: Aankomend jaar: Australie

Link naar dit bericht Geplaatst: 31-08-05 12:55

Ik zou zelf liever iets eerder gaan dan juni om nog een lekker stuk nazomer mee te pakken . In juni kan het al aardig afgekoeld zijn, eind maart / begin april is het erg lekker weer in Brisbane imo. Ik ben in Brisbane naar Australia Zoo (de dierentuin van "crocdile hunter" Steve Irwin) geweest, dat vind ik een echte aanrader. En tsja, voor tips van een rasechte Queenslander kan ik vanmiddag wel even wat tips aan mijn bf (die komt uit QLD en heeft jaren in Brisbane gewoond) vragen . Ben je eigenlijk van plan om ook een dagje (of langer) in Brisbane zelf te vertoeven? Zo te lezen kom je niet ten noorden van Brisbane te zitten, Fraser Island ligt dus helaas een beetje uit de richting voor jullie, anders wat dat ook een aanrader geweest.

Megan_
Berichten: 6725
Geregistreerd: 17-08-03
Woonplaats: Zoetermeer

Re: Aankomend jaar: Australie

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 31-08-05 13:40

Heee!!

Die Australian Zoo klinkt inderdaad spectaculair

Ik weet niet precies hoelang het rijden is van Brisbane naar Raleigh maar eigenlijk wou ik daar ook nog wel paar daagjes zijn. Volgens mij is het wel te doen. Raleigh ligt inderdaad zuiderlijker dan Brisbane.

Helaas kan ik niet eerder dan Juni ivm school Mar volgens klimaattabellen is het daar dan nog wel rond de 20graden. Zou wel fijn zijn

Wat is Fraser Island?