Moderators: NadjaNadja, Essie73, Polly, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird
Goof schreef:Coby schreef:Iemand de perfecte vakantie met een mix van luxe van een hotel en veel te zien?
Niet om het nog moeilijker te maken, maar dit kan je natuurlijk echt overal vinden.
Heb je niet nog meer wensen?

boedjang schreef:Thailand niets te ondernemen??
Boottochten
Kano bij waterwoningen
Paardrijden
Eiland tochten
Wandeltocht bergdorp
Snorkelen
Duiken
Jeetje ik vergeet vast wat
Zoveel gedaan in Thailand, echt fantastisch

prompter schreef:Mijn collega is net terug uit Thailand en die was dolenthousiast, ze hebben van alles gedaan maar ook een week op het strand doorgebracht. En ze zijn ook bij olifanten geweest, maar naar een opvang waar ze konden helpen met voeren, niet voor plezierritjes. De foto's die hij me liet zien toonden in ieder geval ook prachtige natuur
Gombal schreef:Kennissen hier zijn naar Peru ( machu pichu ) en equador geweest. Die waren heeel erg enthousiast.
Sorry is heel negatief reis advies momenteel. Dus aan mijn tip heb je niks
.boeflover schreef:Madagaskar? Ontzettend bijzondere natuur en dieren, prachtige stranden en luxe overnachtingen zonder massatoerisme.
Dit land gaf door de enorme cultuurverschillen ons een echte reis- ipv vakantie qua gevoel.
Wij zijn via Matoke gegaan, langere reis door het hele land, maar ze hebben ook Bush & beach reizen wat ms wel iets voor je is? (Qua budget is niet alles passend, komen nog vluchten bij nl)
https://www.matoketours.nl/madagascar/r ... ang-ylang/