Vol interesse heb ik het topic gelezen over de hond mee op wintersport, aangemaakt in februari dit jaar. Al heel veel tips uit kunnen halen (voor geïnteresseerden Century @ [BB] Met (jonge) hond naar wintersportgebied (Oostenrijk), waar aan denken? )
Echter betrof dat een hond die het duidelijk niet koud had
. Onze hond kan het wel af en toe koud hebben. In Nederland is dat tot nu toe echt wel te overzien, echter wil ik haar voor de wintersport toch wel kunnen helpen met een jas. Alleen.. ik zie door de bomen het bos niet meer. Welke jassen zijn aanraders? Kunnen goed tegen sneeuw? Bewegen nog makkelijk?
Het betreft een kruising met haar wat eens in de zoveel tijd geschoren wordt omdat het echt lang wordt (vachttype is misschien interessant?) van 9 kilo.
Ik hoor graag jullie ervaringen!
Mijn hond hoefde inderdaad zeker geen jas aan.
. 
