Faringo schreef:Montenegro is ook prachtig. Wij zaten bij de baai van Kotor, (Herzeg Novi) mooie natuur en gezellige oude stadjes (Prevast, Kotor). Zou wel een aantal dagen een auto huren dat maakt het een stuk makkelijker en dan kun je nog richting Durmitor NP of het Skadar meer. Ook zou je nog een dagje naar Dubrovnik kunnen vanuit Montenegro.
Wij zijn in 2019 in Montenegro geweest voor een rondreis.
Herceg Novi vonden wij destijds juist echt vreselijk. Heel de tijd muziek en waterscooters met reclame in de baai. En drukte in de hoofdstraat van mensen die de hele tijd heen en weer liepen en kermisachtig. Niet ons ding.
In Kotor zaten we een stukje buiten de stad, in een appartementje aan de baai. Dat was wel erg leuk.
Kijk aan de kust dus heel goed waar je gaat zitten en of je midden in het toerisme wil zitten of net erbuiten.
Durmitor NP vond ik erg mooi! Echt een aanrader.
Ook de bergen in het zuid oosten op de grens met albanie waren erg mooi.
Skadarmeer vonden wij weer niet zo bijzonder. In Nederland zijn we ook veel water gewend.
Ik zou een auto huren, een leuke accomodatie aan de kust zoeken buiten de stad, en vanaf daar verschillende dagtochten maken. Of evt op twee plekken. Paar dagen binnenland en een paar dagen kust.