Nieuw-Amsterdam Zwolle; 3 personen(13+); daluren.
9292ov / blauw net - 90 euro.
Spoordeelwinkel is niet goedkoper dan 30 pp
Wie heeft een tip om goedkoper te reizen? Auto beschikbaar, maar mijn Transit past niet in een parkeergarage

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
Manou schreef:Als je hele reis in de daluren is kan je een groepsticket nemen: https://www.ns.nl/producten/meest-gekoc ... et-daluren dat kost met zijn drieën 34 euro per enkele reis. Op de pagina staat volgens mij niks over andere vervoerders, maar in de voorwaarden wel.
Kookaburra schreef:Je moet in Zwolle met parkeren even opletten. Er zijn, ik dacht, 3 zones. Binnenstad = duur, kring om de binnenstad wat goedkoper en daarbuiten in de meeste gevallen gratis. Staat wel op de website.
Genoeg bussen welke naar de binnenstad rijden. Al... Let wel even op dat er die dag geen staking van het streekvervoer is
Treintickets zijn ontzettend duur. Die kortingskaartjes die je vroeger wel eens had via de hema of albert heijn, die zijn er niet meer.
rocky_1995 schreef:Kookaburra schreef:Je moet in Zwolle met parkeren even opletten. Er zijn, ik dacht, 3 zones. Binnenstad = duur, kring om de binnenstad wat goedkoper en daarbuiten in de meeste gevallen gratis. Staat wel op de website.
Genoeg bussen welke naar de binnenstad rijden. Al... Let wel even op dat er die dag geen staking van het streekvervoer is
Treintickets zijn ontzettend duur. Die kortingskaartjes die je vroeger wel eens had via de hema of albert heijn, die zijn er niet meer.
Klopt! De Turfmarkt valt onder de goedkoopste zone. Daar vandaan sta je lopend binnen 5 a 6 minuten in de Diezerstraat. Als ik zelf naar Zwolle ga zet ik hem hier ook altijd neer. Parkeergarages zijn over het algemeen een stuk duurder in Zwolle. Volgens mij betaal je bij de Turfmarkt iets van €5,00/€7,00 voor een hele dag. Heel eerlijk voor dat geld zou ik toch de auto pakken. Dan ben je denk ik het goedkoopste uit in dit geval.