Mijn vriend en ik zijn altijd van die cheapass goedkope en avontuurlijke vakanties. Maar de tijd is aangebroken om gewoon even helemaal ontzorgd te worden en even weg te zijn van ons (nu) chaotische leven. Bovendien heb ik voor het eerst een wat groter budget a la 2000 euro per persoon. Iets meer is ook wel een optie, maar denk ik niet nodig.

Ik zat te denken aan één de caribische eilanden. Omdat dat simpelweg iets is waar we anders niet zo snel heen zouden gaan. Bali, ook leuk. Of gewoon europa.
We hebben nog nooit een all inclusive gedaan. We zijn niet de types die de hele dag op een strandje gaan liggen. Maar niet nadenken over de prijs van eten etc. lijkt ons wel wat

Wat zijn aanraders? We hebben dus geen voorkeur voor een land. We willen gewoon verwend worden en een omgeving waar genoeg te doen is


