In februari zijn we 16 dagen naar de Dominicaanse republiek geweest. Eind mei/begin juni gaan we een midweek in een huisje in Epe voor de Eper paarden4daagse Half juni ga ik met mijn werk 4 dagen naar Malaga
Verder nog geen plannen gemaakt. Behalve dan dat we willen emigreren naar de Dominicaanse Republiek. Dus daar gaan we vast nog een keer heen. Wellicht eerst nog alleen voor een vakantie en huizenjacht en dan hopelijk om te blijven. Vanuit daar willen we ook wel veel gaan reizen. Maar of dat allemaal dit jaar nog gaat zijn dat week ik niet.
We zijn in maart heerlijk met de familie wezen skiën in Oostenrijk, binnenkort nog een weekendje weg in Nederland en van de zomer gaan we heerlijk drie weken naar Griekenland Van het najaar zien we dan wel weer.
2 weken vakantie in juni staan, gaan de 1e week in Bretange op de camping in een safaritent zitten, mountainbikes mee en lekker fietsen/zwemmen/relaxed. 2e week laten we afhangen van het weer, waar het lekker is rijden we heen.
Life is short....SMILE while you still have teeth!
Wij gaan in mei naar ijsland en in oktober een road trip bij de oostkust van Amerika. Ergens tussendoor wil ik ook nog het weekend Parijs wat ik voor mijn verjaardag heb gekregen innen .
"Welsh Cobs are like patato chips, you can't have just one!"
Wij gaan begin Juli een weekje naar Ibiza . Tips voor wat we echt moeten doen is altijd welkom.
Layla (Vitano x Karl) | M2+ Wedstrijdpensioen Leilah T-A (v. Geniaal x Charmeur) M1+7 Saigon (Next Level x Geniaal) 3 y/o Odessa (Hero x Voice x Negro) aan het beleren
Curacao (mijn zus gaat daar trouwen), weekendje Disney en een weekje veluwe. En misschien eindelijk onze reis naar Zuid-Afrika in september na tig keer verzetten... (oorspronkelijke reis zou maart 2020 zijn geweest)
21 tot en met 30 november naar amerika. Eerst 1,5 dag New York zelf en dan van 23 tot en met 30 november bij mijn oudtante. Thanksgiving vieren
Omdat ik een verstandelijke beperking heb begrijp is het voor mij moeilijk om bepaalde onderwerpen juist te begrijpen. Ik lees de dingen net iets anders dan jullie bedoelen. Communicatie is dan ook niet mijn sterkste punt
Wij zijn in janurai-februari in Lapland geweest. Vlak ervoor achter gekomen dat ik zwanger ben. We gaan daarom tussen Hemelvaart en Pinksteren nog een weekje samen naar Rhodos. Normaal gaan we in september op vakantie, maar dat slaan we nu dus even over, aangezien ik eind augustus ben uitgerekend
Eind juni gaan we een midweekje naar Drenthe. Deels off-grid in een Cabiner huisje. De hele zomer werken we lekker door, maar hebben nog wel een festival en een bruiloft gepland staan. Dan gaan we half september voor 3 weken naar Bali! Onze eerste keer Azië, dus we kijken er enorm naar uit!
Ik heb er al twee weken Georgië op zitten, volgende maand ga ik naar Nepal en ik wil in het najaar terug naar Zuid Afrika, maar dat is nog even afwachten.
Wij gaan 10 dagen kamperen in Noordwijk. Is bij ons om de hoek, we zijn met twee kleine kinderen en hadden geen zin in lang reizen. Ook is het kamperen an sich al een uitdaging, dus als het slecht weer is zijn we ook zo weer thuis.
In maart naar Fins Lapland geweest. Was echt onwijs gaaf. Zo mooi en super leuke activiteiten
Verder nog in mei naar Kreta, plekje waar ik 2 jaar terug ook ben geweest. Beetje rond toeren, kloof wandelen en leuke strandjes ontdekken.
Voor september/oktober zoek ik nog een mooie bestemming. Zoek naar een groepsreis (1 a 2 weken) met mooie natuur en leuke activiteiten. Ergens in Scandinavië, IJsland, Schotland ofzo. Nog niet echt iets gevonden voor half september tot oktober. Meeste is in jun-aug.