
Eerst maar even de voorgeschiedenis. We wonen in de polders van zuid-holland. Eerst 4 paarden, werk bij het NFI en gewoon rustig leventje. Toen werd ik chronisch ziek, werd ontslagen en begon dat rustige leventje steeds meer in te storten.
Degene die mij kennen weten echter dat ik nooit opgeef. Dus in nederland heb ik een kleinschalige fokkerij opgezet en ben ik bezig met een hondenkennel (friese stabij) op te zetten, weliswaar met hulp van mijn ouders want door mijn ziekte kan ik zelf zeer weinig.
Ik heb nog pensio(e)n geprobeerd maar euhhh dat beviel totaal niet.

Op dit moment dus 3 fokmerries (en 1 ruin die nooit meer weg gaat

Maar nu miste ik wei, veel wei... Zweden lonkte en mijn ouders zagen dat eigenlijk ook wel zitten. Dus begon de zoektocht naar een huis in zweden met lekker stuk grond. Leuk midden in de corona tijd en met eigen huis al verkocht te hebben.

Maarrr het is gelukt, wij hebben ons huis gevonden. Prachtig tegen een heuvel aan, beneden een groot meer en...15ha land.



12 oktober gaat de hele beestenboel richting zweden. De paarden met speciaal transport. De honden en katten met ons mee.
We huren nu al het huis zodat we alles klaar kunnen maken voor de beesten!
Wie gaan er nu mee?
Chablis de Jeu, drachtig van Lowlands

Sterre v Equi Center, drachtig van Casanova du Bois

Eliana, drachtig van First Date

Lieve trouwe Zorro

Beike

Sepke, hij word in oktober vader. En een van zijn dochters komt dan ook bij ons wonen.


Bob

En de 4 katten.
...........................
Mijn vader en broer zijn er nu dus om al het een en ander te doen. Want er moet wel veeeeeel gebeuren.
Vandaag is het zaagsel gebracht;


De tuin is afgezet met gaas zodat de honden niet zelf op onderzoek uit gaan.


De stal, niet schrikken.





Deze giga silo word nog opgehaald door iemand.

De planning;

Hiervoor moeten we nog in overleg met een aannemer wat er allemaal mogelijk is.
De eerste maanden moeten de paarden het dus met een loopstal doen, gelukkig is het een hechte kudde.
Er worden 2 kleinere weilanden klaar gemaakt voor de winter. Beide maar ongeveer 0.5ha, maar dat is meer dan ze hier in NL hebben.
Morgen word er hooi bezorgd.
We hebben dus nog een hoop te doen. Ondertussen genieten vd verhalen. Zo schijnt er regelmatig een eland door de weilanden te lopen.