Wij hebben in iets meer dan drie weken drie eilanden gedaan Oahu, Maui en Big Island. Eigenlijk heeft elk eiland z'n charmes dus het is moeilijk te zeggen wat het mooiste erop eiland is.
De mooiste ervaringen vond ik een zonsondergang op Oahu het bekende strand Waikiki waarbij een jongen naast ons somewhere over the rainbow speelde op zijn gitaar, het was gewoon een bijzonder moment.
Op Maui de zonsopkomt boven de wolken op de Haleakala.
Op Big island het snorkelen met Manta rays, dit doe je in het donker, ze eten plankton dus aan surfplanken en op de grond zitten lampen waar plankton op af komt en daarop komen de mantas op af, ze koprollen gewoon tegen je aan 
Zelf zou ik volgende keer wel Oahu overslaan, er is ook prachtige natuur maar iets te toeristisch.
Maar er was zoveel moois, grotten, watervallen, hikes.
Als je echt graag graag hiken zou ik naar Kauai gaan en de na Pali coast trail doen, die wil ik lopen als ik ooit weer terug ga