Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
Art_ofLiving schreef:vervelend voor jullie. Ik las dat Spanje juist weer open wil gaan voor toeristen, ik kan me niet voorstellen dat veel (andere) campings toch dichtgaan, kunnen jullie niet een andere camping boeken? En gaat je oom nog wel?
Anders zou ik proberen je vlucht te verzetten naar volgend jaar, om er dan een leuke vakantie van te maken. Maar dat wordt misschien wel bijbetalen..
Muga schreef:Kijk even op de website van Transavia. Vluchten die wel doorgaan mag je kosteloos omboeken. Je kan ze echter niet annuleren.
Stravero schreef:Art_ofLiving schreef:vervelend voor jullie. Ik las dat Spanje juist weer open wil gaan voor toeristen, ik kan me niet voorstellen dat veel (andere) campings toch dichtgaan, kunnen jullie niet een andere camping boeken? En gaat je oom nog wel?
Anders zou ik proberen je vlucht te verzetten naar volgend jaar, om er dan een leuke vakantie van te maken. Maar dat wordt misschien wel bijbetalen..
Art_ofLiving schreef:Snap dat in je eentje met de huidige situatie niet zo leuk is.Jammer dat je ticket niet naar de zomer verzet kan worden zo te zien aan je screenshot, dan toch maar vroeg in het jaar met een vriend/vriendin gaan?
elnienjo schreef:Op welke plaats zou je vliegen? Volgens mij gaan niet alle Spanje bestemmingen open en dan wordt je vlucht toch wel geannuleerd. Maar ik zou gewoon 'ns met Transavia mailen om te vragen om je een voucher kunt krijgen. Dan kun je volgend jaar opnieuw boeken.
Sizzle schreef:Zo simpel is het niet altijd. Als er een negatief reisadvies is dan zou het kunnen dat je annuleringsverzekering het dekt. Dat is afhankelijk van de voorwaarden van de verzekering en de periode van boeken.[CV] Corona en vakantie
Het antwoord is vrij simel, als de vlucht doorgaat dan valt dat nergens onder. Je hebt een vlucht gekocht en die vlucht is beschikbaar. Wat je daar ter plekke van plan was is niet relevant.
Als de vlucht geannuleerd wordt dan kun je de voorwaarden er op na slaan.
Katja schreef:Sizzle schreef:Zo simpel is het niet altijd. Als er een negatief reisadvies is dan zou het kunnen dat je annuleringsverzekering het dekt. Dat is afhankelijk van de voorwaarden van de verzekering en de periode van boeken.[CV] Corona en vakantie
Het antwoord is vrij simel, als de vlucht doorgaat dan valt dat nergens onder. Je hebt een vlucht gekocht en die vlucht is beschikbaar. Wat je daar ter plekke van plan was is niet relevant.
Als de vlucht geannuleerd wordt dan kun je de voorwaarden er op na slaan.
Zo'n beetje de hele wereld heeft op dit moment een negatief reisadvies dus zeker de moeite waard om na te kijken.
miccamaaike schreef:Mijn reisverzekering dekt helemaal niks, blijkbaar valt een pandemie niet onder de voorwaarden. Heb een doorlopende met annuleringsverzekering bij Ohra. Heb ik nu dus niks aan. Zo zullen er nog wel een heel aantal zijn.
Zou mooi zijn als je vlucht geannuleerd wordt, dan krijg je iig je geld terug. Voor nu zou een voucher misschien t meest gunstig zijn.