Wij gaan in de zomervakantie een weekje naar Hilversum, met ons zoontje van dan bijna twee jaar. Heeft iemand tips voor dingen die te doen zijn in de omgeving?
Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
maar dit schoot me als eerste te binnen. Overigens ligt Hilversum ook niet ver van Utrecht af, daar is vast ook een boel te doen voor kleintjes.
Karin schreef:Ik zit niet zo in de heel kleine kinderen en voor de midgetgolfbaan in Lage Vuursche is-ie waarschijnlijk nog net te kleinmaar dit schoot me als eerste te binnen. Overigens ligt Hilversum ook niet ver van Utrecht af, daar is vast ook een boel te doen voor kleintjes.
is ook leuk voor de ouders
enorme speeltuin 
maar voor 'bijna twee jaar' misschien nog een hole te ver.
ps. en kies het broodje Levant = zoo lekker! Een drankje doen is leuk bij Mout, maar is niet specifiek kidsproof.
(De Paddestoel is ook een leuk pannenkoekenrestaurant maar dan iets meer naar Hollandse Rading. Zit een speeltuintje bij).
bedankt allemaal voor de leuke tips. Ook de lunch tips zijn erg fijn. Domi_94 schreef:Lekker wandelen of fietsen over de hei en door het bos (waar op sommige stukken vee rondloopt, kan je heerlijk naar kijken)