Ik speel al een tijdje met het idee om eens alleen op citytrip te gaan! Ik heb niet direct iemand die mee zou willen of kunnen en het lijkt me ook heel spannend om eens alleen te gaan, geen rekening te houden met iemand anders.
Ik hou van alleen te gaan shoppen enzo, maar alleen op citytrip is natuurlijk nog iets heel anders.
Dus ik ben benieuwd of iemand ervaringen heeft, tips en tricks die handig zijn?
Ik weet ook totaal nog niet naar waar. Londen en Parijs zou ik heel graag heen gaan, maar daar wilt mijn mama ook graag eens heen dus dat doe ik misschien eens met haar. Praag lijkt me ook super gaaf, maar dat is wal vrij ver.
Want ik zou het liefst met de trein gaan, ik heb nog nooit gevlogen en zie het niet direct zitten omdat nu voor het eerst alleen te doen

Ik zit te denken aan Duitsland of misschien zelfs Nederland, maar ben benieuwd of jullie nog andere ideeën hebben!

Amsterdam ben ik dit jaar met met familie geweest dus die valt al af.