Trektocht ( met hond ) of iets in die richting

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
sunshine

Berichten: 12072
Geregistreerd: 08-11-01
Woonplaats: Reusel

Trektocht ( met hond ) of iets in die richting

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 19-05-16 14:23

Hallo bokkers,

Daar mijn vriend en ik onwijs van wandelen houden, bedacht ik me dat het misschien leuk zou zijn om een trektocht te gaan doen.
Dit uiteraard MET hond, wel een die op leeftijd is dus afstanden van 20km per dag zitten er gewoonweg niet in.
Maar er zullen ook vast wel alternatieven zijn, die wel prima te doen zijn, maar wel een zelfde insteek hebben.
Ik weet dat er gave trektochten zijn in Spanje bijvoorbeeld, maar we willen toch liever wat dichter bij de deur, dat hoeft overigens niet in Nederland zelf te zijn.
Het zou gaan om +/- een week en dan ook pas volgend jaar.
Als het goed is heb ik mijn diploma eind januari in ontvangst mogen nemen, en kort daarna leek mij het ultieme moment om te gaan.

Hebben jullie tips/ideeën? Niks is te gek, wel rekening houdend met een hond op leeftijd ( maar deze hond loopt nog wel mee hard, dus een prima basis conditie )

Afbeelding

Groetjes