Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
moonfish13 schreef:Veel dingen had je echt gewoon kunnen weten he, ik ben er nooit geweest maar zoek op voedsel invoeren Australie en je weet genoeg.
Zelfde met L&P en Vegemite, dat verkopen ze in Australie gewoon vind ik via google. Gewoon Vegemite Australia intypen, met L&P hetzelfde.
Echt een kwestie van even googelen en bij de basis informatie over reizen naar Australie zoeken.
Murthul schreef:Als ik het goed begrijp wil TS juist producten vanuit daar mee terug naar Nederland nemen, dus dan heb je helemaal geen last van die extreem strenge importregels daar.
Die importregels zijn er om te voorkomen dat er ziektes e.d. vanuit andere landen Australië inkomen, wat eruit gaat zal ze een worst wezen. Als het al een probleem is zal het eerder de douane hier in NL zijn.
TS, als ik jou was zou ik even contact opnemen met de vliegmaatschappij waarmee je gaat vliegen, die kunnen je waarschijnlijk zo vertellen wat wel/niet mag.