Ranchavontuur in het buitenland

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Undefined
Berichten: 3770
Geregistreerd: 18-01-09

Ranchavontuur in het buitenland

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 17-12-14 13:22

Deze zomer wil ik graag voor een aantal weken (min 4, max 8) naar het buitenland om met paarden te werken (voorkeur voor een ranch). Ik denk dat het vinden van een stal wel gaat lukken, ik heb al meerdere sites gezien. Het gaat mij meer om het land. Mijn eisen zijn vooral dat ik er mijn engels kan verbeteren. Canada lijkt me super, maar ik zou het jammer vinden om een working holiday visum aan te vragen voor max 2 maanden terwijl het voor een heel jaar geldt. Voor zover ik weet kun je die maar 1 keer aanvragen.
Wie heeft er tips of nog beter ervaringen?

Babeth

Berichten: 9333
Geregistreerd: 18-06-04
Woonplaats: Jupiter, FL, USA

Re: Ranchavontuur in het buitenland

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-12-14 13:30

Een jaar weggaan is geen optie?

Undefined
Berichten: 3770
Geregistreerd: 18-01-09

Re: Ranchavontuur in het buitenland

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 17-12-14 13:42

Nee, ik wil nu eerst mijn studie afmaken! Wellicht dat ik na mijn master wel een jaar weg zou willen, vandaar dat ik daarvoor een working holiday visum in meerdere landen open wil houden. Ik ben bang dat ik nu naar een land ga, het er helemaal geweldig vindt en dan later als ik wel langer weg kan niet meer terug kan doordat ik dat visum al gebruikt heb.

Babeth

Berichten: 9333
Geregistreerd: 18-06-04
Woonplaats: Jupiter, FL, USA

Re: Ranchavontuur in het buitenland

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-12-14 15:56

Dan ben ik bang dat je in Europa moet blijven. Je kunt wel op toeristenvisum gaan buiten europa, maar dat is uiteraard illegaal en veel bedrijven zullen dat niet doen.

Renee_S

Berichten: 2666
Geregistreerd: 22-04-13
Woonplaats: Heeze

Re: Ranchavontuur in het buitenland

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-12-14 16:00

Ik heb 3 maanden bij stichting paard in nood spanje gewerkt. Niet precies je eissen, maar je zou zeker eens kunnen kijken!