Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
De meeste grote dingen zijn al opgenoemd, wat ook leuk is om over de grachten te lopen, bijv. de Herengracht, Prinsengracht, Keizersgracht, etc. De Albert Kuip markt is echt leuk om naar toe te gaan, bij de Pijp. Je hebt ook nog een paar casino's maar dat lijkt mij zelf niet zo heel leuk.
http://www.wynand-fockink.nl/
.
we pakken de trein eerst naar zandvoort, gaan lunchen aan het strand. pakken dan de trein naar amsterdam. Hebben een gratis wandelroute van een uur door Amsterdam via internet gevonden, Er is ook de amsterdam City Swim voor ALS las ik hier al. Lijkt me wel leuk om daar even te kijken ook en tussendoor een terassje te pakken. Aansluitend naar Anne Frank huis en dan een hapje eten. Dan zit het wel weer vol!
Citaat:. We kunnen pas om 16.40 naar binnen (eerstvolgende mogelijkheid dat we kaartjes konden kopen). Het verzetsmuseum leek me wel leuk ook i.c.m. het Anne Frank huis.
Is leuker dan je denkt. Kan je ook gelijk goed van A naar B komen, omdat je op meerdere plekken mag ophalen en afleveren.