SAKKIA schreef:Maar wat waren de kosten van die therapie dan?
Helaas erg prijzig, ik durf niet meer te zeggen hoeveel, is alweer zo'n 11 jaar geleden. Het viel niet onder een zorgverzekering. Mijn therapie was heel praktisch, ik ben met hem hoge trappen op gegaan, liften in gegaan, we hebben een vlucht naar Londen gemaakt enz. Bewustwording wanneer de angst al begint te spelen, hoe je lichaam reageert, wanneer je het gaat vermijden enz.
Destijds een flinke rib uit mijn lijf, maar inmiddels ben ik al vele relaxte vluchten verder en het profijt in het dagelijks leven weegt er ook zeker tegenop. Ik had toen ook een hele goede reden, mijn broer trouwde in Amerika en ook dat heeft geholpen. Ik wilde daar perse bij zijn. En je motivatie is meer als het halve werk, je moet drempels over waar je bij te weinig motivatie eerder af zal haken.
Oxazepam is een prima ondersteuner, vooral voor een enkele keer dat je vliegt. Maar vlieg je vaker, dan lijkt mij de stress die je er elke keer vooraf van hebt ook erg zwaar/