vier dagen Ameland

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
LOVESUSHI

Berichten: 1561
Geregistreerd: 21-02-13

vier dagen Ameland

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 01-07-14 10:59

Hoihoi!

Rond 20 juli gaan ik en mijn vriend vier dagen samen naar Ameland. De camping is geregeld en de dienstregeling van de boot is gecheckt! Mijn camera gaat mee dus mooie kiekjes zullen er zeker komen!

Nu is mijn vraag wat moeten we echt zien op Ameland? Sowieso wil ik naar de vuurtoren en zijn we van plan te gaan wadlopen. En waar moeten we verder nog op letten? We zijn van plan met de fiets alles te doen omdat we niet in bezit zijn van een auto. We gaan nog kijken of we onze eigen meenemen, of dat we er twee huren.

Kom maar op! *D

LOVESUSHI

Berichten: 1561
Geregistreerd: 21-02-13

Re: vier dagen Ameland

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 01-07-14 15:05

Niemand? :x

love_wiepke

Berichten: 1280
Geregistreerd: 25-02-05

Re: vier dagen Ameland

Link naar dit bericht Geplaatst: 03-07-14 13:38


LOVESUSHI

Berichten: 1561
Geregistreerd: 21-02-13

Re: vier dagen Ameland

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 03-07-14 13:41

Met de reddingsboot zijn wij helaas alweer weg i.v.m. werk. Dat op VVV Ameland heb ik allemaal bekeken voor ik dit topic plaatste maar toch bedankt.

De rede die jij noemt gaan wij idd ook voor, alleen ik dacht misschien heeft iemand iets speciaals wat je echt niet moet missen!

Paardrijden wordt hem niet ):