Ik ga binnenkort een midweek weg naar Zeeland. Ik moet nog een accommodatie boeken. Ik wil denk ik naar Schouwen Duiveland (omgeving burgh Haamstede). Ik heb al rondgekeken voor leuke activiteiten en bezienswaardigheden. Heeft iemand verder nog ideeën voor bezienswaardigheden of leuke dingen op dit eiland? Of eventueel een ander eiland die je goed is bevallen. (Op Walcheren ben ik al veel geweest dus daar ga ik liever niet meer naar toe).
Watersnoodsmuseum in Ouwerkerk is goed! Wel natuurlijk minder vrolijk... Zierikzee is een leuke stad, Goes vinden veel mensen van buiten Goes ook leuk. Rond Burgh Haamstede ben ik ooit ergens naar een bos geweest, maar daar weet ik vrij weinig meer van, maar zou je kunnen doen natuurlijk.
Goes en Middelburg zijn een toffe stad om naar toe te gaan! Ook kan je gaan paardrijden bij het Ponyhof, daarnaast staat er in Terneuzen een overdekte Skihal. In Hellevoetsluis kan je kitesurfen en zeilen enzo, maar dat kan vrijwel overal.
Camping Valkenisse op Walcheren (Tussen Dishoek en Zoutelande)! Hele leuke camping, onderaan de duinen dus direct aan het strand! Is alleen wel heel druk bezocht in de zomer, dus kans dat het in de tijd dat jij wil al volgeboekt is..
Op Walcheren genoeg te doen, van paardrijden tot kitesurfen tot musea tot gezellige terrasjes.