Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
moonsparkle schreef:Ik vond het Griekse eiland Zakynthos erg mooi en betaalbaar. Ben je ook niet zolang op weg. De heldere blauwe zee, mooie stranden en uitzichten. Er is een toeristisch gedeelte, maar wij zaten in een andere plaats en daar vond ik het echt top.
Ik vond de Canarische eilanden een stuk leuker (komt misschien ook door de fijnere hotels, meer dingen in de buurt te doen etc.) Maar daar wil ik nog wel een keer naar toe... Geen idee wat het tegenwoordig kost... Bulgarije schijnt ook heel leuk te zijn? (Zelf ook nog nooit geweest)
xMarloes schreef:Sure_lee schreef:Kijk eens op de website van elizawashere. Heeft hele leuke romantische plekjes en er zit altijd een auto bij. Ben je dus lekker flexibel. Wij hebben onze huwelijksreis via deze organisatie gedaan. Was fantastisch!
Klopt het dat bij elizewashere je geen all-inclusieve kan boeken?
Sure_lee schreef:xMarloes schreef:Kijk eens op de website van elizawashere. Heeft hele leuke romantische plekjes en er zit altijd een auto bij. Ben je dus lekker flexibel. Wij hebben onze huwelijksreis via deze organisatie gedaan. Was fantastisch!
Klopt het dat bij elizewashere je geen all-inclusieve kan boeken?
Dan moet gewoon alles goed geregeld zijn.
Dan moet gewoon alles goed geregeld zijn.