In 8 maanden de wereld rond geweest, Marokko, vorig jaar Californië, inclusief Tevis Cup [TEN-ITP] Volunteer @ Tevis Cup, Auburn USA en dan dit jaar Engeland. Eens wat dichter bij huis.
Na een paar dagen Londen verder getrokken naar wat toeristische trekpleisters. Zo kwam ik terecht in Stratford-upon-Avon, "....a delightful surprise in the heart of England", stond naast de weg aangegeven. Het is dan ook dé plek waar alles draait om William Shakespeare. Hij schijnt er geboren te zijn en z'n hele leven gespendeerd. En natuurlijk kun je tegen betaling ook nog z'n 'tombe' gaan bekijken.
Afijn, aangekomen bij de 'tourist information' gevraagd naar dichtstbijzijnde campsite. "You can stay at the racecourse just outside town"........ racecourse?!
Had graag een dagje of 2 hier willen verblijven, maar toen ik hoorde dat het over 2 dagen RACEDAY zou zijn...... maar meteen met een dagje verlengd
Het is toch ook weer eens puur toeval dat ik toch steeds bij paarden evenementen uitkom als ik op reis ben
Het weer had al een paar dagen flink tegen gezeten, toen in Nederland de mussen bijna van het dak vielen liep ik met poncho door de stromende regen, maar de dag van de race was het echt fantastisch, mogelijk de warmste dag van het jaar.
Nou, genoeg verhaal op naar de foto's.

Als echte liefhebber kom je natuurlijk aan in stijl, zoals 't heurt


Het eerste paard waarop ik 'm pondjes ingezet heb....

Veel verschillende optomingen.

Natuurlijk moest er wat gegokt worden om m'n vakantie terug te verdienen. Dat is helaas niet gelukt, al is de dag wel met winst afgesloten
\Alles was op een groot scherm te volgen.

And they're off!!!!!






De dag werd afgesloten met een ponyrace...... jammer dat het hele terrein al volledig leeg was op de 10 laatste toeschouwers na.....

Zo zie je maar weer, je weet nooit waar je tentje komt te staan in de avond

Op naar de volgende reis
) Mijn broertje en ik hebben het ook en keer gehad in frankrijk, races met mont saint michel op de achtergrond. Dat zijn de goede dagen hé