Mijn zusje, broertje en ik zijn op dat moment 11, 15 en 17 jaar.
Voor mij moet er iets te doen zijn (zoals een discotheek tot een uur of 2/3 snachts, veel Nederlandse jongeren etc.)
M'n broertje wil graag een sportveldje, iets met een voetbalkooi / tafeltennistafels etc.
M'n zusje wil graag een zwembad met glijbanen.
& M'n ouders willen een leuke / mooie omgeving, liefst een strand op loopafstand en de stacaravan moet 3 slaapkamers hebben, want als er 2 slaapkamers in zitten moet 1 persoon op de bank slapen en ik heb er ervaring mee en dat is niet fijn!

Oh én het moet ook de 'mooiweergarantie' hebben. De eerste keer dat wij in Frankrijk waren zaten we in Bretagne en hebben we de hele week regen gehad en dat willen we nooit weer..

Zelf zaten mn ouders en ik te denken aan 'La Petite Camargue', maar hier zit geen glijbaan bij het zwembad en is de zee ook niet op loopafstand, wel gaat er een gratis busje naar het strand. Hier is wel een sportveldje en een discotheek. Nog een pluspunt is trouwens dat er een manege op het park zit en je kunt paardentochtjes over het strand van de Middellandse zee maken, wauw!

Iemand nog andere leuke ideeën ?