Maar nu komen we bij puntje 2, waar gaan we heen? Er zeggen er een paar dat ze geen dure vakantie willen en veel willen zien en niet perse uit willen gaan, terwijl er weer andere zeggen dat ze wel uit willen gaan maar overdag ook wel wat willen zien.
Dus, wij willen op vakantie naar een gebied:
- waar het warm is
- waar we uit kunnen gaan
- waar we overdag nog wel wat kunnen doen (buiten op het strand liggen)
- waar we leuk kunnen gaan stappen
- liefst niet te duur

Ik zit al te kijken naar malta, albufeira, kos of rhodes. Ik persoonlijk zou graag naar mallorca willen maar dat vinden er al een paar te duur. We zijn met een groepje van 6, allemaal rond de 21 jaar dan. Weet iemand een leuke plek om heen te gaan voor ons allemaal?
Edit: ik weet ook nog niet precies wat er nu te duur is en wat niet, je bent overal wel ongeveer 500 euro pp kwijt en dat zou ik prima vinden, maar de rest?? Hoop daarom op tips van hier, kunnen we alles bekijken!