.Wij zijn de afgelopen jaren altijd naar het Caribisch gebied gevlogen voor vakanties en dit afgelopen jaar ook met Amerika erbij, dus voor de honeymoon willen we eigenlijk iets totaal anders! (Ook wel i.v.m. het orkaanseizoen daar rond september)
De voorkeur gaat uit naar wat verdere bestemmingen waar veel te zien is, maar waar ook gerelaxed kan worden, het liefst in een combinatie, bijvoorbeeld een weekje rondreizen en 1,5 week strand. We willen dus graag de kant van Indische Ocean op! We hebben zelf Thailand, Bali, Mauritsius, Seychellen en de Malediven bekeken. In verband met het budget denk ik dat die laatste 3 niet haalbaar zijn
Maar je weet het nooit 
Zijn er bokkers die die kant op zijn geweest en die bijvoorbeeld een land/streek heel erg aanraden?
Zijn er afgelopen zomer heen geweest voor 16dagen. (12dagen rondreis en drie dagen strand. Echt geweldig! Sinds de Tsunami niet echt toeristisch meer en hele mooie stranden!
! Helaas bijna overal in september regenseizoen.... 
) minder leuk dan een paar jaar terug, in de zomer althans. Steeds meer grote winkelketens, drugsverkoop op straat..da's wel zonde.