Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

De week van 21 oktober - 26 oktober
Heeft even geduurd maar iets kunnen boeken... Barbabientje schreef:Ik ga ookDe week van 21 oktober - 26 oktober
Heeft even geduurd maar iets kunnen boeken...
Heeft er iemand nog boekjes die ik evt over kan nemen?
Ik heb mijn capitool via ebay geloof ik, was € 5.00. Ik wil nog een keer terug, dus ik hou ze nog even
Wij zijn naar een voorstelling geweest bij de thermen van Caracalla, maar ik denk dat dat alleen in de zomermaanden is. De nationale opera zit in de buurt van het Termini geloof ik.
Sla ook het Castel Sant'Angelo niet over, het is leuk om daar met een gids mee te gaan want er zijn nogal wat spannende verhalen te horen. 
En verder het Pantheon, Trevifontein, en daar in de buurt zit een geweldig kerkje, Sant'Ignazio di Loyala. Prachtige 3D-achtige schilderwerken op het plafond! En via de Via del Corso (winkelstraat) en het Piazza del Popelo naar het park bij Villa Borghese om lekker te chillen. Wat ik ook zo mooi aan Rome vond is dat, ook al loop je gewoon een of andere straat in, je ineens weer een of andere opgraving of kerk tegenkomt. Ik zou dan ook aanraden om zoveel mogelijk wandelend te doen, dan zie je toch echt het meest.
lesilla schreef:Weet je toevallig nog de naam van het restaurant met de geweldige spaghetti
Jose1985 schreef:Als je tussen de locals wilt eten, is Trastevere een leuke wijk! Gezellig op straat eten en bovendien veeel goedkoper dan in het centrum. .