Verslag Punta Cana (inclusief foto's)

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Mandyy

Berichten: 31141
Geregistreerd: 09-06-02
Woonplaats: Barneveld

Verslag Punta Cana (inclusief foto's)

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 24-04-11 22:53

Twee weken geleden begon de reis naar Punta Cana (Dominicaanse Republiek). Spannend, was nog nooit eerder buiten Europa geweest en ook nog nooit gevlogen. Tijdens de heenvlucht gelijk een en al sensatie, flinke turbulentie wat toch best wel eng was. :o Maar ook een lastige passagier, rokend op de toilet, waarna zijn paspoort afgepakt was. Nog niet erg onder de indruk pakt hij een fles drank uit z'n tas, die ook al snel afgepakt is. Niet veel later stond hij zwaaiend met een andere fles drank de stewardess uit te dagen, waarschuwing.. nog een keer en de piloot zou komen. Leuke piloot? O:) Flauw, maar het was niet erg prettig, zo boven zee zo'n lastig persoon in het vliegtuig. Gelukkig heeft hij zich verder redelijk rustig gehouden, nog wel opgestaan tijdens het landen en nog wat kleine dingen.

Aangekomen wilden we graag het strand zien, zou het echt zo blauw zijn? Helaas was het al donker en waren we ook al erg moe. In het begin veel last gehad van jetlag, best vervelend. Het resort was erg luxe, lekker eten (veel keus). Drie zwembaden en meerdere jacuzzi's, waar onze kamer naast was! Heerlijk! Veel gezellige barretjes, lekkere cocktails. Wat wil je nog meer?

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

In het begin erg moeten wennen aan alle aandacht van de mannen. Er waren niet veel meisjes alleen zonder vriend of ouders, dus misschien waren wij extra het slachtoffer. Na een tijdje kwamen we er achter dat er ook best leuke mannen waren. O:) Een van de jongens van het animatieteam wilde graag zijn kinderen aan ons laten zien, hebben met hem op het strand afgesproken en zijn tweeling gezien. Personeel doet er alles aan om het naar je zin te maken, zo klom een man ineens in een boom om een kokosnoot voor ons er uit te halen, mochten we het sap proeven. De aandacht van de mannen wordt soms ook wel irritant, alleen op je kamer ben je veilig. Op het strand/zwembad komen ze op je stoel zitten, in het restaurant flirten ze (koks, obers, iedereen), als je ergens een cocktail drinkt ook.. overal wordt gevraagd of je mee wilt naar de disco die avond. Only for tonight, i can be your boyfriend en zulke kreten vliegen in het rond. Grappig is dat ze allemaal op dezelfde manier aandacht trekken, door te vragen of je een pornoboek leest bijvoorbeeld, de standaardgrappen van daar. Een gesprek over de bananenboot loopt al snel uit de hand.. :') Hebben een aantal keer gezegd dat we getrouwd zijn en kinderen hebben, zo heb je redelijk snel je rust.
Een hele schattige barman met een babyface had een roos voor ons gevouwen van een servet en rietje. Al snel afgepakt door een jongen van het animatieteam die er een oude vrouw mee ten huwelijk vroeg. :)) Heb nog een keer ruzie gehad met iemand van het animatieteam, niet iedereen kan tegen grapjes. Als ze zo agressief worden zijn ze toch minder leuk!!

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Een van de dagen hebben we een excursie gedaan waarbij we met een speedboot naar een eiland gingen varen. Onderweg stopten we midden in zee, heel ondiep. Hier kon je zeesterren zien en aanraken en een cocktail drinken. Daarna doorgevaren naar het eiland Saona waar we tijd voor ons zelf hadden (zolang de cameraman die mee was je niet lastig viel), heerlijke bbq. Met de catamaran terug, typische muziek van de omgeving, hoop gedans. :D

Afbeelding

Afbeelding

http://94.100.125.2/1288900001-12889500 ... _PO4k.jpeg

Hebben ook een regenbui meegemaakt, ze kennen er geen putten.. dus al snel is het resort een groot zwembad!! Zelfs in de regen blijven de mensen erg vrolijk.

Natuurlijk moesten we ook met dolfijnen zwemmen, een geweldige ervaring. Eerst kregen we een kus van een zeeleeuw en daarna gingen we met dolfijnen zwemmen, een Nederlandse trainster..dus was erg gezellig!

Afbeelding

Afbeelding

http://94.100.120.95/1288950001-1289000 ... _xG8m.jpeg

http://94.100.120.100/1288950001-128900 ... _QIXd.jpeg

Een andere excursie was de megatrucksafari, met een grote truck het binnenland in. Kennismaken met het land en de bevolking. Truck zat niet erg comfortabel, heb een aantal dagen last gehad van m'n rug. De man noemde het nog een massage, nou heerlijk. :+ Hebben veel dingen geproefd, ananas, chocolademelk. Een schooltje en huis van binnen gezien, suikerplantage etc. Gegeten bij een ranch, paardgereden. Was een stapritje op best dunne paarden. Man dacht al snel dat ik problemen had met de pony omdat ik stukjes ging draven naast de groep. Excursie was heel indrukwekkend!

Afbeelding

http://94.100.121.57/1288900001-1288950 ... __Aof.jpeg

http://94.100.115.115/1288900001-128895 ... _e3Y8.jpeg

http://94.100.118.51/1288900001-1288950 ... _VF7n.jpeg

http://94.100.114.87/1288900001-1288950 ... _dlW-.jpeg

Het bekende Manatipark hebben we ook bezocht. Park met allerlei dieren en shows.
Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Ekeif96

Berichten: 2472
Geregistreerd: 10-07-10

Re: Verslag Punta Cana (inclusief foto's)

Link naar dit bericht Geplaatst: 24-04-11 22:58

:~ Waaauuwww die zee!!! :~

Erg leuke foto's!!

josewoos

Berichten: 5120
Geregistreerd: 30-01-08

Link naar dit bericht Geplaatst: 24-04-11 22:59

Ik zag de foto's al op je hyves, echt prachtig daar! Leuk ook om je verslag erbij te lezen!

Anoniem

Link naar dit bericht Geplaatst: 24-04-11 23:00

Mooi verslag Mandy. :)
Wat een mega mooi strand zeg! :wow:

Gowlan
Berichten: 5116
Geregistreerd: 21-04-06

Link naar dit bericht Geplaatst: 24-04-11 23:00

Wauw ziet er mega leuk uit!

_Lisette

Berichten: 385
Geregistreerd: 17-07-09
Woonplaats: Genemuiden

Re: Verslag Punta Cana (inclusief foto's)

Link naar dit bericht Geplaatst: 24-04-11 23:02

<3 :+:

Libertylove

Berichten: 2312
Geregistreerd: 09-10-04
Woonplaats: Zuid-Holland

Link naar dit bericht Geplaatst: 24-04-11 23:02

Ziet er uit als een super vakantie!
Leuke foto's en een leuk verslag.
Je vakantie ging zeker te snel voorbij??

Mandyy

Berichten: 31141
Geregistreerd: 09-06-02
Woonplaats: Barneveld

Re: Verslag Punta Cana (inclusief foto's)

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 24-04-11 23:03

Zijn in totaal 16 dagen weg geweest, maar het ging veel te snel. Wil ontzettend graag terug, mis het enorm! Zo'n mooi land! :+:

Ntlie_

Berichten: 12501
Geregistreerd: 29-06-04
Woonplaats: Zeeland

Link naar dit bericht Geplaatst: 24-04-11 23:03

Ik had de foto's al stiekem op je hyves bekeken, maar het verslag erbij maakt het helemaal af. :D
Je hebt zo te zien en zo te lezen een heerlijke vakantie gehad, veel gezien en veel gedaan! Dat eiland waar je met de catamaran heen bent geweest is echt prachtig, wat een mooie witte stranden en heerlijke zee! <3 En de foto's van de dolfijn en de zeeleeuw zijn ontzettend leuk geworden! :D
Krijg door het bekijken van jouw foto's ook weer heimwee naar Mexico en ik heb de DR nu zeker hoog op mijn lijstje met 'landen-to-do' staan.. :D
Laatst bijgewerkt door Ntlie_ op 24-04-11 23:04, in het totaal 1 keer bewerkt

Blacky

Berichten: 4147
Geregistreerd: 25-10-09

Link naar dit bericht Geplaatst: 24-04-11 23:04

Wauw, klinkt als een topvakantie! :)

MissBonny

Berichten: 3513
Geregistreerd: 31-12-03
Woonplaats: Ridderkerk

Re: Verslag Punta Cana (inclusief foto's)

Link naar dit bericht Geplaatst: 24-04-11 23:08

Ik had ze ook al gespot op je hyves, ziet er erg gaaf uit hoor Man !

Vind die foto in Maniatipark (met al die mannen) ook excht leuk ! Hoeveel mannen heb je meegesmokkeld in je koffer naar NL? ;)

_Emma_

Berichten: 6275
Geregistreerd: 18-04-03
Woonplaats: Leiden

Link naar dit bericht Geplaatst: 24-04-11 23:10

Wat een leuke foto's Mandy!
Klinkt alsof je het erg naar je zin hebt gehad :)

En ik herken je gevoel van het eiland missen heel erg!

Mandyy

Berichten: 31141
Geregistreerd: 09-06-02
Woonplaats: Barneveld

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 24-04-11 23:16

Die mannen waren ook grappig, hebben we tijdje mee door het park gelopen. :D Een had hele verhalen dat hij soms een hekel had aan dansen (hij deed mee aan een dansshow).

Had best een paar mannen mee willen nemen in m'n koffer, twee ontzettende lieverds in het animatieteam, lieve barman met babyface, schattige kok die me elke dag mee vroeg naar de disco, grappige fotograaf. *Zucht.

Over smokkelen gesproken, op het vliegveld van Punta Cana werd m'n hele handbagage leeg gehaald.. tot ze een flesje met schelpen en zand vonden (souvenir), ze dachten dat het drugs was. Fijn!! Toen alles er weer in zat zei hij ''I'm single!''
''Euh what?''
''I'm single! You?''

:')

Ntlie_

Berichten: 12501
Geregistreerd: 29-06-04
Woonplaats: Zeeland

Re: Verslag Punta Cana (inclusief foto's)

Link naar dit bericht Geplaatst: 24-04-11 23:18

Omg :') Lekker professioneel die douane! _O-

Nummus

Berichten: 13161
Geregistreerd: 27-02-09
Woonplaats: Amersfoort

Re: Verslag Punta Cana (inclusief foto's)

Link naar dit bericht Geplaatst: 24-04-11 23:31

Wat een ontzettend leuke foto's Mandy! :) Misschien kom ik ze nog eens allemaal bekijken, maar 600+ zijn er wel erg veel natuurlijk. _O-

Mandyy

Berichten: 31141
Geregistreerd: 09-06-02
Woonplaats: Barneveld

Re: Verslag Punta Cana (inclusief foto's)

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 24-04-11 23:32

Het zijn er 666 in totaal. :D Je mag ze komen kijken hoor! Op hyves staan er 100. ;)

Karin_88

Berichten: 4858
Geregistreerd: 03-05-06
Woonplaats: Leusden

Re: Verslag Punta Cana (inclusief foto's)

Link naar dit bericht Geplaatst: 24-04-11 23:45

Wauw, leuk verslag en prachtige foto's Mandy..!! Ik ben jaloers!!!

Anna
Berichten: 3549
Geregistreerd: 29-05-08
Woonplaats: Nergens

Re: Verslag Punta Cana (inclusief foto's)

Link naar dit bericht Geplaatst: 25-04-11 00:57

Wauw Mandy!
Wat een supertijd heb jij gehad zeg :)
Alleen zou ik die leguaan of wat is het toch niet zo snel durven te aaien :+

Dominiqueee
Berichten: 788
Geregistreerd: 25-10-06

Re: Verslag Punta Cana (inclusief foto's)

Link naar dit bericht Geplaatst: 25-04-11 01:33

Erg leuk verslag om te lezen! Ik begrijp nu heeeeeeel goed waarom je zulke super enthousiaste berichtjes postte terwijl je daar was! Wat een ervaring!

_Roosmarijn_

Berichten: 2046
Geregistreerd: 22-06-06
Woonplaats: Leusden

Re: Verslag Punta Cana (inclusief foto's)

Link naar dit bericht Geplaatst: 25-04-11 06:33

Leuk verslag Mandy! :)

SabrinedeW

Berichten: 799
Geregistreerd: 08-04-09
Woonplaats: Leusden

Re: Verslag Punta Cana (inclusief foto's)

Link naar dit bericht Geplaatst: 25-04-11 08:59

Oooo Mandy, ik ben jaloers! Gaaf zeg, vooral met dolfijnen zwemmen lijkt een super ervaring!

Bellatrix
Lid Nieuwsredactie
The Scarlet Witch 

Berichten: 113753
Geregistreerd: 02-08-02
Woonplaats: Down The Witches Road

Link naar dit bericht Geplaatst: 25-04-11 09:00

Wat ontzettend gaaf Mandy!! :oo Heel leuk verslag om te lezen ook. :j En dat met die dolfijnen lijkt mij toch zo gaaf! :+: Zijn er ook foto's van jullie te paard? Wel verrot van de mannen soms. := Maar het lijkt mij echt een toffe plek...nu wil ik er ook heen. :')

_Lois_

Berichten: 3374
Geregistreerd: 02-09-08

Link naar dit bericht Geplaatst: 25-04-11 09:56

Wauw wat gaaf... :+:
echt zo'n droomplek met die zee! :D

IMJ

Berichten: 14697
Geregistreerd: 29-07-05
Woonplaats: Ergens in het midden!

Re: Verslag Punta Cana (inclusief foto's)

Link naar dit bericht Geplaatst: 25-04-11 10:36

Mandy wat gaaf! Wat zijn die zeeleeuwen leuk hè?
En ook die kerels in het manati-park zien er leuk uit! :j

Fijn dat jullie het zo goed hebben gehad. En laten we eerlijk zijn, die aandacht, kan me voorstellen dat het soms vervelend wordt maar wel goed voor je ego of niet dan? :D

Anoniem

Re: Verslag Punta Cana (inclusief foto's)

Link naar dit bericht Geplaatst: 25-04-11 11:15

Wat leuk Mandy!
En geloof mij, in Egypte zijn die kerels in het hotel niet veel minder hoor,
Ik had er vorig jaar een die heul graag mijn msn wou, en een die me nat ging spatten als ik er was en dan net doen of hij er niet was, de handdoekenkerel, de man die de mieren weg kwam halen (die maakte allemaal beesten van handdoeken als een excuus voor die mieren), de duikleraar, de cameraman van de duikleraar,
de kok, de obers, de cocktailbar-man, En dit jaar gaan we gewoon weer!

Je hebt hele gave foto's gemaakt! Heel herkenbaar, 't lijkt echt op egypte :o