Een aantal weken geleden heb ik via bokker bedouin http://www.bokt.nl/forums/memberlist.ph ... e&u=114586 een paardrijd trektocht door de Tunesische Sahara geboekt.
6 dagen lang te paard door de Sahara. In totaal waren we met een reisgezelschap van 5 paarden en ruiters, 8 dromedarissen en 4 kamelenmannen. Deze dromedarissen hebben deze week al onze spullen meegenomen door de woestijn, door de mannen werden we op onze wenken bediend. Tent werd elke avond netjes voor ons opgezet en 3 keer per dag stond er netjes eten voor ons klaar. Het enigste wat we deze week hebben moeten doen was genieten, genieten en genieten. Heerlijk!
T was lastig om een selectie te maken uit de enorm veel mooie foto's die we hebben gemaakt daar.
Ik zou zeggen, kijk en geniet!
Even voorstellen, dit ben ik met Nazar. Op dit paardje heb ik de eerste 4 dagen gereden
Op de voorgrond me zus die ook mee was en daarachter Wenda. En daarachter zand.....

Heel grappig hoe afwisselend de woestijn is, sommige stukken zijn alleen maar zandduinen maar er zijn ook zeer regelmatig stukken waarin aardig wat begroeiing is. Op dit soort stukken zochten we meestal een plekje om te lunchen of te overnachten.
Rond een uur of 12 zochten we een lunchplek op. Hier werd voor ons gekookt en daarna hadden we even tijd voor een middagdutje! Heerlijk
Onze tent
http://lh6.ggpht.com/_NH-iGMsxtMw/TKxmM ... 00/122.JPG
En ja, wat wil je nog meer. S'ochtend wakker worden en dit uitzicht hebben!
Elke ochtend rond 6 uur waren de bakkers al aan het werk om te zorgen dat we heerlijk vers brood hadden als ontbijt
Onze karavaan
Elke dag zochten we een waterput op
Af en toe werd er een sprintje getrokken!
En tot slot de zonsondergang!