Ik zit nog zo'n 1.5 week in Nederland voor ik weer opnieuw op vakantie ga (wat is het leven toch zwaar
)Maar ik wil graag nog wat leuke dingen doen, dagjes 'erop uit', zonder dat ik ziekelijk veel geld uitgeef. Want, dat ontbreekt nog al op het moment
Dagje shoppen (in Amsterdam) waar ik ongelofelijk veel zin in heb zit er dus niet echt in (denk ik)
Helaas zijn al mijn vriendinnen+vriendje op vakantie/hebben geen tijd (werk) en al helemaal geen geld (net als ik) en naar mijn paard gaan bijvoorbeeld doe ik al elke dag
Daar komt nog bij dat ik de komende dagen niets met haar kan doen ivm. groot evenement bij ons op stal, dat betekent dus nog meer verveling.. En ik wil mijn vakantie graag optimaal benutten 
Dus: ik ben benieuwd naar andere ideeën!
Ik wil liever niet:
-uren in de trein zitten (geld)
-op een andere manier veel geld uitgeven
-me vervelen
-iets doen wat ik sowieso elke dag al doe (naar paard gaan, buitenrit maken, etc.)
Ik wil liever wel:
-plezier hebben
-iets doen waar ik normaal misschien niet op zou komen
-iets doen wat ik niet elke dag doe!
-geen of zo min mogelijk geld uitgeven
-iets leren (altijd leuk)
-mezelf nuttig maken (altijd handig)
-genieten
-de activiteit ook in mijn eentje kunnen doen (of evt. met mede bokker
) -er evt. geld mee verdienen?

-er fit/gespierd van worden is altijd mooi meegenomen!!!
Ik ben nogal een meisjes-meisje aan de ene kant, ik hou dus erg van mode (schoenen!!) maar gezien shoppen er niet in zit heb ik daar niet echt meer ideeën over.
Ik had al allerlei ideeën zoals:
-buitenrit maken op manege poelenburgh (daar in de duinen
) maar dat is dus te duur-iets van een excursie doen op een bijzondere plek (zo las ik toevallig iets over een kamelen melkerij) dat leek me wel leuk, maar wederom te duur (neem ik aan)
-naar het strand gaan, maar die treinreis is zo duur
-manicure/pedicure/andere behandeling bij schoonheidsspecialiste, maar wederom duur.
-shoppen like I said, maar da's geen optie
Help me?
(anti verveel/nuttig maak dingen voor thuis zijn ook welkom, eveneens anti-ouders verwaarloos tips.. Misschien kan ik iets met hun gaan doen? )
meld jme aan als vrijwilligster voor een ponykamp
En ponykamp begeleidster ben je niet voor een dag