Citaat:"Gondar on the move"
Cursisten en vakspecialisten van het Graafschap College gaan kennis overdragen aan de inwoners van Ethiopië in de stad Gondar.
.. En ik ben een leerling van het Graafschap College

Ik volg momenteel de opleiding Bouwkunde BOL niv. 4 en ik heb de mogelijkheid om, samen met nog 1 van de ± 30 leerlingen van bouwkunde, me op te geven voor stage in Ethiopië.
En het trekt me.

Ik wil zo graag daar heen. Voor de ervaring, maar ook voor de kennis en om mezelf te ontwikkelen. het is de bedoeling dat we midden Oktober 2010 vertrekken.
Alleen er zit een addertje onder het gras... Ik moet 2000 euro zelf meenemen. Mijn moeder zei dat ze, als ik 1000 euro bij elkaar heb, de overige 1000 euro wil betalen. En van school uit krijgen we de eerste 100 euro.
Maar, ik moet ook 1000 euro bij elkaar zien te krijgen voor schoolgeld en ik wil ook nog op vakantie. Ik denk dat ik 1500 euro in de vakantie ga bijverdienen. (Werken bij tankstation en misschien als alfahulp? Ervaring?

Wie zegt doen!? En wie raad het me enorm af? Ervaringen hiermee? Heeft iemand ook nog financiële tips?
Groetjes Martine
