Ghana

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Joyce_

Berichten: 6430
Geregistreerd: 03-01-06
Woonplaats: Amsterdam

Ghana

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 22-05-10 23:44

Whiehoe!

10 Juli is het eindelijk zo ver, ik ga voor het eerst in mijn leven naar het land waar mijn papa is geboren, waar mijn wortels liggen en waar ik al een tijd erg naar verlang.
Ik ga mijn broer ontmoeten (die ik toevallig anderhalve maand geleden leerde kennen op facebook :):) ), mijn oma zien en mijn even oude nichtje uit Duitsland gaat ook voor het eerst, dus heb ik een beetje aanspraak!

Ik heb alleen géén idee wat ik kan verwachten.. Ik ga met mijn vader en mijn halfbroertjes en zusje, hij heeft daar een huis, voor eten en verblijf wordt dus gezorgd.
Voor plezier ende vermaeck moet ik zelf zorgen, mijn vader kennende. Wie is er in Ghana geweest en heeft leuke tips om te doen? Gezellig een dagje shoppen of naar een pretpark zal er niet in zitten, haha, dat bedoel ik dus ook niet, maar wat zijn op cultureel gebied aanraders (en afraders!)? Deel van het land maakt me niet uit, ik heb een chauffeur en overal familie wonen... :)

Wie heeft er ervaringen met dit (niet zo reguliere vakantie-)land? Is het veilig, waar moet ik op letten, hoe zag het er uit, álle ervaringen zijn welkom! :)

delerium
Berichten: 22384
Geregistreerd: 03-09-05

Re: Ghana

Link naar dit bericht Geplaatst: 29-05-10 19:43

Kakum National Park is erg mooi, daar zijn touwbruggen tussen de boomtoppen door.

Goof

Berichten: 31693
Geregistreerd: 12-05-05
Woonplaats: Thuis

Link naar dit bericht Geplaatst: 29-05-10 19:45

Wow, wat gaaf dat je daarheen gaat zeg.
Geen ervaringen, maar ben wel zeer benieuwd hoe je het gaat ervaren daar. Plaats je foto's als je terug bent?