Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
zou graag willen weten of het leven daar 'duur' is oftwel hoeveel je ongeveer moet denken kwa budget voor die x aantal dagen..
eten is er (weet het niet van mezelf maar van horen zeggen) net als in nederland; dure restaurants maar ook goed betaalbare, en anders genoeg fast-food hoor!
Wel tof, alleen zou ik nooit zonder familie willen trouwen.
in mijn enthousiasme typte ik daar vrolijk over heen, maar inderdaad, dat heb je niet nodig. Je moet dan wel camperplaatsen reserveren/huren want je mag niet zomaar langs de kant slapen
. Enkel 7/11 bij tankstations.
.
dan zou ik echt langer blijven en rondreizen. Het is er zo gaaf!
), dus ik zou voor de campground van hotel Circus Circus gaan. Deze is aan het einde van de Strip gelegen, vlakbij de Stratosphere Tower en hotel Sahara. De campground is makkelijk te bereiken, is van veel faciliteiten voorzien (waaronder ook een zwembad) en je loopt zo door het hotel heen de Strip op. Ik heb er twee jaar geleden meerdere dagen gestaan. Ook heb je de mogelijkheid naar de Adventuredome te gaan, een klein overdekt pretpark bij het hotel waar o.a. een achtbaan, een splash etc. in zitten. Circus Circus staat niet top te boek; het hotel is vrij budget en er zitten veel gezinnen met kinderen, maar ik vind het zelf toch echt geen slecht hotel en de camping is zeer prettig gelegen: je bent echt zo op de Strip.