Barcelona

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
didigirl_85
Berichten: 198
Geregistreerd: 19-09-05

Barcelona

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 23-11-09 21:08

Hoi,

heeft iemand ervaring met een weekendje barcelona. Ik wil met een aantal vriendinnen daar heen gaan voor een weekend en het moet natuurlijk zo low budget mogelijk zijn.

Nadir

Berichten: 12937
Geregistreerd: 12-02-04

Link naar dit bericht Geplaatst: 23-11-09 23:30

Barcelona is een mooie stad. Wat wil je weten?

Je kunt het zo duur maken als je zelf wilt natuurlijk. Het park van Gaudi is echt de moeite waard, evenals slenteren over de Ramblas. Je vindt er veel cultuur en architectuur. Maar misschien ga je liever shoppen? :D

MyHorseGirl

Berichten: 3566
Geregistreerd: 13-11-06
Woonplaats: Daar, achter die mooie duinen

Link naar dit bericht Geplaatst: 23-11-09 23:35

Ik ben er de week voor de herfstvakantie nog geweest met school. Ik vond het echt geweldig! Het strand was geweldig, de winkels natuurlijk, de ramblas, je kon er goed uit eten gaan, de gebouwen en vooral de tuin van gaudi waren heel erg mooi. (als je uit eten ging kon dat ook nog is voor een goede prijs, zeker niet te duur!) En vergeet het standbeeld van columbus niet :D

Vooral nu kun je lowbudget gaan omdat het natuurlijk geen hoogseizoen is. Misschien even kijken op internet of ze nog goedkope last minute reizen aanbieden?

edit; ff wat aanpassen

didigirl_85
Berichten: 198
Geregistreerd: 19-09-05

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 23-11-09 23:37

allemaal natuurlijk, maar miss heb je een tip voor goedkope tickets en hotels.

didigirl_85
Berichten: 198
Geregistreerd: 19-09-05

Re: Barcelona

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 23-11-09 23:39

Nou wij wilde pas in mei/juni gaan, wil toch wel een beetje mooi weer.