Werk met paarden (meerdaagse trektochten)

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
x_spekkie_x

Berichten: 4376
Geregistreerd: 15-10-05
Woonplaats: Amersfoort

Werk met paarden (meerdaagse trektochten)

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 12-01-09 15:55

Ik weet dat er al heel vaak topics zijn geweest over werken met paarden in het buitenland. Iedereen wil dit graag. Alleen ik ben niet gelimiteerd aan een bepaalde periode of tijd. Op het moment zit ik namelijk al twee maanden op Sint Maarten waar ik met paarden werk, en ik blijf ook nog wel eventjes, maar daarna wil ik graag een andere ervaring op doen!

Ik zou graag op een bedrijf werken die gespecialiseerd is in vakanties. Denk bijvoorbeeld aan ponykampen (week), meerdaagse trektochten of een standplaats vakantie. Ik merk dat mijn interesse namelijk uit gaat om een langere periode met dezelfde mensen om te gaan, dan om toeristische uursritjes te begeleiden. Geen voorkeur voor land, mag zelfs ook Nederland zijn Knipoog

Ik heb al jaren ervaring met het begeleiden van ponykampen en jeugdvakanties (leeftijd: 7-19 jaar) en werk nu op een stal waar ik toeristen begeleid met een of twee uursritten.

Wie heeft er een leuk adres voor mij? Het mag ook per PM als je het liever niet op het forum wilt zetten.

juniper

Berichten: 1788
Geregistreerd: 09-03-05
Woonplaats: USA

Re: Werk met paarden (meerdaagse trektochten)

Link naar dit bericht Geplaatst: 12-01-09 19:04

Ik denk niet dat een bedrijf je de trektochten laat doen, daar hebben ze toch vaak hun vast personeel voor. Als ik jou was zou ik gaan zoeken naar Tour Opperators die ruitervakanties aanbieden, en dan via hunzelf of de informatie die je op hun websites in de advertenties kan vinden op zoek gaan naar leuke adressen.