Foto 1: Mooie compositie. Al is mij niet helemaal duidelijk wat het 'ding' onder het model precies is. Het model kijkt mooi, aan de ene kant een beetje bozig, maar aan de andere kant toch wel met lust.
Foto 2: Wat me stoort is dat het hoofd van het model een andere kleur heeft dan de hals. Maar we moeten het eigenlijk over de foto hebben
Leuke compositie en mooie, egale achtergrond. Jammer van de schaduw op haar gezicht (komt door d'r haar?)
Foto 3: Deze vind ik iets minder geslaagd. De foto lijkt bewogen, de schaduw op de achtergrond vind ik storen en het model kijkt niet echt geweldig. Ook zit d'r haar voor d'r oog. Ik moet er trouwens wel bijzeggen dat de modellen leuke frisse kleding aanhebben.
Foto 4: Jammer dat het stukje van haar hoofd nét wegvalt. Verder kijkt ze wel leuk, en ligt ze in een leuke pose. Op een of andere manier lijken de kleuren niet echt mooi overkomen.
Foto 5: Kijk! Dit is al véél beter. De kleuren komen op deze foto echt mooi uit, lijkt sprookjesachtig. Hij is een beetje overbelicht maar daar stoor ik me verder niet aan 
Foto 6: Hier zijn de kleuren ook mooi
Mooie egale achtergrond, wat wind in de manen, hier is je foto ook weer een klein beetje overbelicht.
Foto 7: Jammer dat hij (flink) overbelicht is, en er zit een soort paarse 'vlek' op de borst van de pony. De horizon is ook wat scheef.
Foto 8: Leuk moment heb je genomen! Ook deze is weer wat overbelicht, dit maal stoort het wel. De benen zijn wat onscherp, waarschijnlijk heb je een iets te lange sluitertijd genomen (overbelichting en bewegingsonscherpte) Weet trouwens niet of je met een spiegelreflex werkt?
Foto 9: Dit is een leuke foto! Wat jammer dat de foto een beetje van boven is genomen; Als je paarden fotografeert, krijg je het mooiste resultaat als je de foto maakt op borsthoogte van de pony.
Foto 10: Als deze scherp was geweest, was dit een prachtplaat. Waarschijnlijk is er iets misgegaan met de scherpstelling, want de hele foto is wazig. De compositie is wat standaard, maar wel mooi.
Foto 11: Deze vind ik ook leuk. Een standaard plaatje, netjes, maar ook hier heb je de foto een beetje van boven genomen. Let ook weer op je overbelichting.
Foto 12: Deze had je iets meer kunnen croppen. Ik zie nu teveel muur/trein, en ik zie liever wat meer van het model, want ze kijkt wel stoer! Ze past mooi in de omgeving
Foto 13: Deze is fototechnisch goed. Geen overbelichting oid. Ik stoor me wel een beetje aan de achtergrond, en hier heb je ook weer van boven gefotografeerd.
Foto 14: Wat een leuke achtergrond! Past helemaal bij het model. Verder is deze overbelicht, en ik vind het jammer dat het model niet naar de lens kijkt.
Foto 15: Echt zo'n 'lobbes'
Dat straalt deze foto echt uit. Volgensmij is die wel een beetje onscherp en weer wat overbelicht.
Mijn commentaar kan wat nukkig overkomen, omdat ik vaak veel slechte dingen zeg. Maar ik bedoel het echt goed, en hoop dat je wat aan mijn tips hebt