Noppes schreef:Ik vind het ook een vrij origineel idee. Had alleen iets beter uitgewerkt kunnen worden. Het donkere is in mijn ogen ook een minpuntje. Nog een beetje experimenteren?
Hier sluit ik me helemaal bij aan. Vind het best een leuk idee, alhoewel het niet voor iedereen leuk zal zijn om er naar te kijken, maar de afwerking kan beter, bijvoorbeeld:
Ik stoor me erg aan de tegeltjesachtergrond. Het lijkt alsof je in de badkamer of op de wc zit. Dat is niet echt een angstaanjagende locatie, ookal hang je die vol met "bloed". Ga naar een oude fabriek of leegstaand huis met gebladderde muren of gespleten houten wanden... dan druipt de criminaliteit van het beeld! 
Over de duisternis: de foto vind ik net als hierboven anderen al zeggen, te donker. Uiteraard moet zulk type foto's niet licht en in het zonnetje zijn, maar het gaat om de details. De "vieze", bloederige details moeten zichtbaar zijn. Anders is het niet eng. Het is dus niet erg om wat meer licht te creeëren, zodat er ook wat haren zichtbaar worden. Met behulp van je instellingen op je camera en natuurlijk niet tevéél licht kan de foto nog steeds donker overkomen.
Nou goed, het zijn een paar ideeën, veel succes ermee nog.