Sorry, ik heb bij deze foto's ook niet echt het idee dat er bewust is nagedacht over de compositie en kwaliteit van de foto, en dat is wel de bedoeling van foto's op CB. Ze hoeven niet persé super mooi te zijn, maar het moet wel de bedoeling zijn geweest om een goede foto te maken, dit vind ik meer 'snap shots', eigenlijk.
Probeer eens goed te kijken of het paard wel helemaal op de foto staat, waar de zon staat (die moet in je rug schijnen voor een goed belichte foto).. Zoek naar een mooie achtergrond, dus geen huizen, stallen, mesthoop en dat soort dingen.
Bij foto 1 vind ik het bijvoorbeeld heel erg storend dat hij zo ontzettend scheef is, en dat er een deel van een ander paard op staat. Verder staan de benen er ook niet helemaal op.
Bij foto 2 stoort de achtergrond me heel erg. Ook hier staan de 'modellen' er niet helemaal op..
Foto 3 is op zich wel leuk, maar de zweetdeken vind ik weer het idee geven dat het gewoon even tussendoor wat foto's schieten van het paard van een vriendin. Niet echt van te voren nagedacht over wat je ging doen, zeg maar
Bij foto 4 vind ik de grijze wolken zonde, die foto had je beter kunnen maken op een mooie blauwe dag. De neus is er zo afgehakt, foto is niet scherp, paard is onderbelicht.
Volgende keer dus eerst even nadenken over wát je nou precies wilt laten zien. Voor een 'fotoshoot' paarden even mooi poetsen, geen deken op, leuke achtergrond, iemand die de oren naar voren kan krijgen, zorgen dat de zon goed staat, enz. Zelfs iemand die niet veel van fotografie en camera's af weet kan mooiere foto's schieten dan dit, sorry
Hoop dat je wat aan de tips hebt, lekker verder oefenen!