Wegens hoge examenstress ben ik maar ff gaan tekenen In een uurtje gedaan. In't echt istie anders qua contrast en zo, heb 'm een beetje verneukt met de scanner..
Ja nou dat vond ik ook ja Maar ik ging proberen om vooral de neus, het oog en de oren eruit te laten springen, omdat t officieel een schimmel is (maar dat zie je niet zo goed he ) en dr toch íets moet opvallen. En toch vond ik dat oog wel wat hebben zo.
Leuk leuk leuk. Ik denk dat je die manen weelderig over wilt laten komen maar ik vind het te veel rechtop staan. Net een uitgegroeide fjord De staart en kont kan ik ook niet plaatsen.
Mooi! De punten die mij opvielen zijn al gezegd. Het oog, de manen en de hoekige kont. De neus vind ik trouwens wel heel mooi! Net als de hoorn met die voorpluk er zo over!
vind het een hele mooite tekening en vind het oog en de neus erg goed gelukt...aleen het oog wel wat aan de grote kant. en de manen en de kont vielen me ook een beetje op. groetjes patty