More schreef:ik zag m ook meteen:D. Leuk beestje hoor, sneu dat ie iets met zn oog heeft! ik wil ook een nieuw dier maar weet nog niet wat... mischien ook wel een ''gecko'' wat kun je er allemaal mee?
Neem ajb géén reptiel als je niet van tevoren weet waar je aan begint! Het is géén knuffeldier en ook zijn ze niet goedkoop. Dat begint al bij de aanschaf van het terrarium en je beest(en). Dan moet je nog warmtelampen hebben, vitaminepoeder, iedere week voer (à 1.85 per doosje), bij ziekte moeten ze gewoon naar de dierenarts en hoe doe je het als je op vakantie bent?
Mocht je nou perse een reptiel willen dan kun je het beste naar een gespecialiseerde winkel bij jou in de buurt gaan (dus géén dierenwinkel die toevallig ook wat reptielen verkoopt) daar vertellen ze je dan welk reptiel voor jou leuk zou kunnen zijn, wat de kosten zijn, waar je rekening mee moet houden etc.
Wat kan ik er allemaal mee?
Nou.. Niks eigenlijk.. Veel mensen snappen het niet, maar ik ben echt gek op die beestjes! Je kan ze handtam maken, maar dat zorgt voor zoveel stress dat ik dat niet wil riskeren. Dus ze zitten gewoon de hele dag in hun (ruime!) terrarium en ze (die van mij, over het algemeen zijn ze wat schuwer) zijn ongelofelijk nieuwsgierig. Ik vind het fantastisch om gewoon een half uurtje voor het terrarium te gaan zitten en te kijken wat ze allemaal doen.
Mocht je nog meer informatie willen dan hoor ik het wel