hoihoi mensen ik schrijf de laatse tijd niet zo veel gedichten meer maar een tijdje geleden wel... ik zet er mar gewoon een paar op ze zijn niet zo geweldig hoor maarja...
12-04-05 Gevoelens gevoelens woelen in je hoofd diep als een wervelstorm goed verborgen vlagen van wind wind = woorden vage vlarden buien van verdriet ik mis je ik mis je nu al mijn ogen worden nat tranen rollen ik hou me groot moelijker dan gedacht huilende gevoelens in vlagen in me hoofd niet uit te leggen rot gevoel gevoel is emotie gevoelens
LUISTEREN 20-11-04 Ik luister naar je Dacht je van niet? Miss ook niet Maar ik weet wat je zecht Ik luister naar je Jij ook naar mij Jij vind het goed Ik ook Ik hou van je Jij ook??
VERBINDING VERBROKEN 23-11-04 Ik bel je Je bent er niet Bel me terug Je doet het niet Waarom niet? Geen reden : Vergeten Ik bel je Je bent er Voicemail Je bent er niet Ik spreek in Geen beltegoed Geen reactie Ik bel je Jij bent er Je praat Ik ook Je hangt op Ik ook Je bent boos Ik niet Ik wil praten jij niet…….
KARAKTER 20-11-04 Karaktertrekjes van mij Zie ik in jou Ik voel ze ook Niet zo sterk Maar toch Ik herken je Ik voel het ook Zou jij hetzelfde voelen?
NIET KUNNEN 20-11-04 Niet kunnen slapen Niet kunnen voelen Niet kunnen denken Niet kunnen zien Snachts in verlangen Op zoek naar jezelf Niet kunnen vinden Waarnaar je zoek Dat is frustrerend GVD Dat is niet goed
als je deze gedichten leest lijkt het miss of ik heel ongelukkig ben maar het is gewoon zo dat ik alleen over problemen dicht ik vind het eeen beetje onnozel om over leuke dingen gedichten te maken dus vandaag oke..... groetejes Eva wat vinden jullie ervan?