[ver]Numb.

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Kikka

Berichten: 4722
Geregistreerd: 18-12-03
Woonplaats: Overijssel

[ver]Numb.

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 09-02-05 19:23

Ik weet het nog.
Alles.

Wij in het park, hand in hand. Het was echt zo’n cliché; een warme heldere zomeravond, honderdduizend sterren, volle maan. Het was stil in het park, lachend liepen we langs het water. Je begon me te kietelen, en van schrik verloor ik mijn evenwicht en trok je mee. Stoeiend lagen we op de grond, tot we helemaal uitgeput waren. Ik ging naast je liggen, mijn hoofd op je borst, armen om je heen. Bij jou voelde ik me veilig, kon ik mezelf zijn.

Wij in het park, hand in hand. Het was koud, en het regende een beetje. Op wat mensen die snel hun hond uitlieten na, was het stil. Je hield mijn hand stevig vast, alsof je bang was dat ik wegliep. Ik was vrolijk, ik had net m’n eerste rapport gehad, geen enkele onvoldoende. Jij was stil, alsof je ergens mee zat. Toen ik je vroeg wat er was, zweeg je en zoende me. Het voelde anders, het waren niet de lieve zoenen die ik kende. Het was ruwer.

Wij op jouw kamer, huilend. Je had me net alles verteld. Over je vader, die jou als een stuk vuil behandelde. Over je verleden, hoe je van de ene naar de andere enge tante gegaan bent, zonder een echt eigen huis. Over nu. Je sneed, in jezelf. Zodat je de pijn van binnen even kon vergeten, zodat je even kon zien dat je echt leefde. Je hebt het me laten zien, de littekens op je polsen en je armen. Ik was stil, heb m’n armen om je heen geslagen en je een halfuur vastgehouden.

Ik in het uitvaartcentrum, stil. Je vader heeft je 4 dagen geleden gevonden, badend in het bloed. Je had je polsen doorgesneden. Het hoefde niet meer. Het was genoeg. En gek genoeg, heb ik er vrede mee. Het was jouw keuze, jij wilde het zo.
In mij een totale stilte, geen tranen, geen woede. Niks. Numb.



Ben niet tevreden, vooral niet over het einde Scheve mond

SdaphneS

Berichten: 11543
Geregistreerd: 01-08-04
Woonplaats: Borger

Re: [ver]Numb.

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-02-05 19:27

Woow ! kort maar krachtig !

Heel moooi geschreven , ik vind het alleen zo jammer dat je er echt in een speer doorheen bent gegaan...heel kort
terwijl je er een heel verhala om heen kon maken

Wel een heel mooi verhaal Haha!

Veirl

Berichten: 19818
Geregistreerd: 08-01-03

Re: [ver]Numb.

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-02-05 19:32

Kort, maar ontzettend veel zeggend Lachen

Thessa

Berichten: 1663
Geregistreerd: 25-09-04
Woonplaats: Limburg

Re: [ver]Numb.

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-02-05 19:35

Ik vind hem heel mooi hoor ! Lachen
Hij lijkt veel op een verhaal wat ik hier eerder heb gelezen, ja kan ook aan mij liggen Tong uitsteken

Poffer
Berichten: 1656
Geregistreerd: 25-07-04

Re: [ver]Numb.

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-02-05 19:56

Mooi verhaal,
Laatste stukje kreeg ik even kippenvel bij.
Mooi geschreven! Lachen

Eve_lien

Berichten: 12252
Geregistreerd: 04-05-04
Woonplaats: Utrecht

Re: [ver]Numb.

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-02-05 19:58

Aaah nee..
*krijgt kippenvel
En ik had t al zo koud.. Verdrietig
Amaai; mooi! Dat einde... je denkt; nu komt het..
En dan ineens.. weg..
Echt mooi!

Kikka

Berichten: 4722
Geregistreerd: 18-12-03
Woonplaats: Overijssel

Re: [ver]Numb.

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 09-02-05 21:59

SdaphneS: Ik had geen zin meer Clown Dankjewel Lachen
VeirL: Ook dankjewel Lachen
_thessie_: Ja kan wel kloppen, ik had het net af en toen las ik hier ook zoiets Knipoog
_sjrottie_: Thanks Lachen
Eve_lien: *Geeft je een dekentje* Dankjewel Lachen

Sasjuh89
Berichten: 1131
Geregistreerd: 20-10-04
Woonplaats: Noord-Scharwoude

Re: [ver]Numb.

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-02-05 22:04

Er mooi! Lachen

Hij lijkt een beetje op eentje van WildWings

Deze vind ik ook erg mooi Ja

Anoniem

Re: [ver]Numb.

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-02-05 22:25

Er mankeerd (*met de t?) helemaal niets aan het einde, het is juist heel mooi vind ik! Het hele verhaaltje is mooi, heb er niets over te zeggen; alleen je moet nog meer verhaaltjes enzo gaan schrijven! Lachen

Eve_lien

Berichten: 12252
Geregistreerd: 04-05-04
Woonplaats: Utrecht

Re: [ver]Numb.

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-02-05 22:38

WildWings schreef:
Er mankeerd (*met de t?) helemaal niets aan het einde, het is juist heel mooi vind ik! Het hele verhaaltje is mooi, heb er niets over te zeggen; alleen je moet nog meer verhaaltjes enzo gaan schrijven! Lachen

Met de t ja Clown