NAIWHL schreef:Mooie fotoserie en bijzonder om mee te mogen maken.
Ik ben ook wel heel erg benieuwd hoe het er in kleur uit zou zien.

Kleur, ik heb er bewust niet voor gekozen, maar het koppel wilde graag wel alle foto's in kleur, dus uiteraard heb ik ze ook in kleur geleverd.
Ik zal je laten zien waarom ik zelf vind dat zwartwit het versterkt.




Napie schreef:Geboortefotografie is echt een prachtig iets. Zwart wit foto s vind ik ook bijzonder mooi gezien je geen bloed en andere viezigheid ziet. Ik werk op de verloskamers en als ik even de mogelijkheid heb pak ik graag de camera van de ouders even over. Er komen niet heel veel geboortefotograven nog mee. Wel regelmatig fotograven die het kind na geboorte op de foto willen zetten. Die willen het kind dan modeleren. Daar ben ik geen fan van want de eerste dag heeft een kind gewoon rust nodig. 1 geboortefotograaf zien we vast nooit meer terug. Zij deed haar eerste shoot en viel flauw
Klopt, zwartwit zorgt inderdaad voor een stuk meer rust, een stuk minder afleiding door o.a. vieze taferelen zoals bloed, huidvet, etc.
Nee, daar ben ik ook geen fan van, je hoort zo'n kindje helemaal niet lastig te vallen in de eerste uren.
Een Newborn shoot doe je maar lekker naar een weekje en dan nog ben ik geen fan van de Anne Geddes Taferelen. Ik ben nogal van het naturel, zoals het is.
Haha, nee ik kan wel iets hebben, ik werk als bijbaan ook nog in de gehandicaptenzorg. Maar toen ze gingen hechten moest ik wel even een paar keer wegkijken, ik was erg nieuwsgierig, maar toch zei mijn lichaam "Nope!"
Dankjewel voor alle andere lieve berichtjes.
Niobe schreef:Zo mooi Femke

Je bent zo goed in het vastleggen van de emoties! Dit is ook weer een prachtige serie
Vooral foto 4 spreekt mij persoonlijk heel erg aan. Het figuurlijke contrast is geweldig. De vrouw die haar pijn weg zit te puffen en dan haar partner die zo lief haar hand vasthoudt en bezorgd kijkt, met zijn Homer Simpson t-shirt aan. Niet op een lollige manier, maar zo gewoon en bijzonder tegelijk! Ik houd daarvan.
Je weet al dat ik erg fan ben van jouw kunnen in dit onderwerp, maar echt:

Je hebt helemaal gelijk hoor. Het was een heel surrealistisch beeld soms, juist door dat Homer Simpson shirt, haha!
Maar de band tussen beide was heel mooi en omdat je dan in een ziekenhuis zit, probeer je vooral te focussen op de emoties, de handelingen en niet de omgeving.